2681, 2224, 
دلیل عبور سکه از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0دلیل عبور سکه از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار توماندلیل عبور سکه از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

دلیل عبور سکه از کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

محمد کشتی‌آرای گفت: بهای سکه حاصل ضرب قیمت جهانی طلا در قیمت دلار است و علت اصلی افزایش نرخ سکه افزایش بهای دلار در بازار است.

به گزارش رادیوسهام ؛ از ابتدای هفته جاری بهای دلارامریکا و سکه همسو با هم در حال افزایش است.

  بر اساس این گزارش، در روز شنبه بیستم آبان ماه ۹۶ بهای دلار آمریکا به ۴۰۸۰ تومان و قیمت سکه در محدوده ۱ میلیون و ۳۶۴ هزار تومان قرار گرفت. در روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه بهای دلار امریکا به ۴۰۹۰ تومان و قیمت سکه به یک میلیون و ۳۶۵ هزار تومان رسید و در روز دوشنبه بیست و دوم آبان ماه قیمت دلار مرز ۴۱۰۰ تومان را رد کرد.

امروز نیز بهای دلار امریکا به ۴۱۱۰ تومان و قیمت سکه تصویر امام محدوده ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را پشت سر گذاشت.

 در این خصوص محمد کشتی‌ارای رئیس‌اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا اظهار داشت: بهای سکه حاصل ضرب قیمت جهانی طلا در قیمت دلار است و علت اصلی افزایش نرخ سکه افزایش بهای دلار در بازار است.

حتما بخوانید :  یارانه تیر ماه امشب واریز می‌شود

وی خاطر نشان کرد: طی روزهای گذشته بهای جهانی طلا تغییری نداشته و تنها افزایش بهای دلار باعث این تغییر شده است.

همچنین احمد وفادار؛ رییس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران  گفت: علت تغییر بهای سکه وضعیت کنونی خاورمیانه است ضمن آنکه بهای سکه داخل، همیشه همسو با بهای دلار تغییر می‌کند.

وی تصریح کرد: افزایش بهای طلا و سکه به ضرر صنف ما و مردم است و هر دو متضرر می‌شویم

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص میزان سود تقسیمی مربوط به سال مالی ۹۶ شرکتهای سرمایه پذیر گفت: با توجه به مجامع برگزار شده پیش بینی می شود امسال سود بیشتری میان مشمولان سهام عدالت نسبت به سال گذشته تقسیم شود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.