2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قند پیرانشهرReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 14Rating: 4.0گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قند پیرانشهرگزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قند پیرانشهر
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فرآورده­های غذایی و قند پیرانشهر در روز دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۲در انجمن صنفی کارخانه ­های قند و شکر برگزار گردید.

 

به گزارش رادیوسهام ، قپیرا ۵۰۰ ریال به ازای هر سهم سود نقدی تقسیم کرد و این در حالی است که ۸۸۰ ریال سود خالص به ازای هر سهم محقق کرده است.

· صورت عملکرد بهره برداری کارخانه­های قند چغندری در سال

گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قند پیرانشهر

· بندهای حسابرسی

بند۵- همانطور که در یادداشت توضیحی ۱-۱-۱-۵ منعکس شده، شرکت دارای مطالباتی از وزارت جهاد کشاورزی بابت یارانه شکر تولیدی به مبلغ ۱۸۰٫۸ میلیارد ریال مربوط به سال مورد رسیدگی و سنوات گذشته می‌باشد که پس از کسر مبلغ ۱۹٫۲ میلیارد ریال بدهی به سازمان مزبور (بابت تفاوت مبلغ واگذاری سهمیه واردات ۱۶۰۰۰ تن شکر خام نسبت به یارانه تعیین شده با نرخ هر کیلو ۲٫۱۵۰ ریال) در صورتهای مالی بمبلغ ۱۶۱٫۶ میلیارد ریال منعکس گردیده است. با عنایت به رویه شرکت در سنوات گذشته و همچنین مفاد مصوبه شماره ۸۸۳۷ مورخ ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۵ معاونت اجرایی ریاست محترم جمهوری، قطعیت نحوه عمل شرکت بشرح فوق، منوط به انجام بررسیهای لازم و اعلام نظر وزارت یاد شده می­باشد.

حتما بخوانید :  چند خطي براي تازه‌واردان بازار سرمايه

رئیس هیات مدیره توضیح داد که از طریق اتحادیه و شرکت در حال پیگیری هستیم ولی هنوز نتوانستیم مبلغی دریافت کنیم.

· حواشی مجمع

۱- قپیرا توانسته است ظرفیت مصرف چغندر را از ۱۵۰۰ تن به ۲۵۰۰ الی ۲۸۰۰ تن در ۲۴ ساعت افزایش دهد و متعاقب آن برای افزایش ظرفیت تا ۳۳۰۰ تن اقدام گردید که در سال جاری کارخانه با این ظرفیت مشغول کار است و پیش­‌بینی­های لازم تا رسیدن به ۴۰۰۰ تن در ۲۴ ساعت بعمل آمده است.

۲- قیمت هر کیلو شکر ۲٫۷۲۲ ریال مصوب شد که هنوز مبلغ یارانه آن مشخص نشده است. هیات مدیره شرکت توضیح داد که در حال حاضر به دلیل انباشت عرضه، قیمت بازار از قیمت مصوب پایین‌تر است.

۳- قیمت خرید چغندر با عیار ۱۶ ، ۳۰۹۱ ریال بوده است و هر چه عیار بالاتر باشد، نرخ چغندر گرانتر خواهد بود. نرخ تضمینی چغندر در آذرماه برای سال بعد تعیین می­شود و با توجه به آنکه عیار چغندر پیرانشهر ۱۷٫۶ است قیمت آن حدود ۳۹۰ تومان خواهد بود.

۴- کشت بهاره فقط در خوزستان و استان ایلام و جنوب کرمانشاه انجام می­شود.

خبر انتخاب شده برای شما

بازیگران عمده معاملات روز چهارشنبه را با حمایت‌های گسترده به پایان بردند. به‌طوری‌که در این روز بیش از ۱۵۰میلیارد تومان نقدینگی به پرتفوی سهامداران حقوقی منتقل شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.