تاریخ: ۱۸:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱

2067, 
رکورد سالانه ارسال شمش در فولاد خراسان شکستReviewed by سایت رادیوسهام on Nov 22Rating: 4.0رکورد سالانه ارسال شمش در فولاد خراسان شکسترکورد سالانه ارسال شمش در فولاد خراسان شکست
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

رکورد ارسال ماهانه و سالانه ارسال شمش مجتمع فولاد خراسان در آبان ماه سال جاری شکسته شد.

به گزارش رادبویهام به نقل از روابط عمومی فولاد خراسان، مدیر بازاریابی و فروش شرکت با اعلام این خبر افزود: ثبت رکورد سالیانه ارسال شمش در آبان ماه سال جاری به میزان ۱۳۳ هزار تن می باشد که نسبت به رکورد قبلی که در سال ۱۳۹۴ به میزان ۱۰۷ تن بود، ۲۴ درصد رشد را نشان می دهد و این در حالی است که این رکورد سالانه با گذشت ۸ ماه از سال محقق شده است.

مهندس بختیاری همچنین گفت: در آبان ماه سال جاری ۳۴ هزار و ۵۵۳ تن شمش از مجتمع بارگیری و ارسال شده است که نسبت به رکورد ماهانه ۵۰ درصد رشد را نشان می دهد. رکورد پیشین ارسال شمش از فولاد خراسان مربوط به شهریور ماه ۹۴ سال به میزان ۲۳ هزار تن می باشد.

وی در ادامه موجودی انبار را تا پایان شش ماه سال جاری ۱۱ هزار و ۹۳۱ تن اعلام نمود و افزود: این میزان موجودی محصول در انبار از سال ۱۳۸۹ تاکنون بی سابقه بوده است کمترین موجودی انبار ثبت شده شرکت مربوط سال ۸۹ با ۱۱ هزار و ۹۰۴ تن می باشد.

حتما بخوانید :  جهش 183 درصدی سودخالص غبشهر در عملکرد سه ماهه پایانی سال 97

مهندس بختیاری برنامه ریزی و زمان بندی مناسب برای حمل محصول که توسط مدیر فولادسازی و پرسنل سختکوش آن واحد به ویژه پرسنل شاغل در انبار شمش رقم خورد بخشی از عوامل موثر در دستیابی به این رکورد خواند و افزود بدون همت بالای این عزیزان دستیابی به این رکورد محقق نمی گشت.

شمش فولاد محصولی است که در کارخانه های نوردی و برای تولید محصولات نهایی از قبیل میلگرد به مصرف می رسد.

منبع: معدن۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

تکرار سیگنال 10 درصدی «شپدیس» به معامله‌گران بورس
سهام پتروشیمی پردیس با رشد قیمت ۱۰ درصدی در معاملات امروز به سطح ۱۶۰۰ تومان نزدیک شد. عملکرد نیمه نخست سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ این شرکت بازار را غافلگیر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.