2682, 2224, 
پیش بینی بانک فرانسوی از روند قیمت طلاReviewed by رادیو سهام on Dec 17Rating: 5.0پیش بینی بانک فرانسوی از روند قیمت طلاپیش بینی بانک فرانسوی از روند قیمت طلا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک فرانسوی بی ان پی پاریباس پیش بینی کرده است که روند قیمت جهانی طلا و نقره طی ماه های آینده صعودی خواهد بود ولی نقره عملکرد بهتری نسبت به طلا خواهد داشت. پیش بینی بانک فرانسوی از روند قیمت طلا

به گزارش رادیو سهام،به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، گرچه قیمت جهانی نقره و طلا طی روزهای اخیر با نوسانات زیادی روبرو شده و نسبت به ماه های قبل با کاهش همراه بوده است ولی تحلیلگران بانک بی ان پی بر این باورند که قیمت نقره طی سال ۲۰۱۸ میلادی عملکرد بهتری نسبت به طلا خواهد داشت و به سرمایه گذاران توصیه می کنند تا اقدام به خرید نقره کنند.

بر اساس این گزارش تحلیلگران بانک بی ان پی تاکید کردند که نقره هم اکنون در کف قیمت خود قرار دارد و قیمت طلا نیز در شرایط فعلی عادلانه و منصفانه است.

تعداد مبادلات جهانی طلا و نقره طی روزهای اخیر با افزایش روبرو شده و پیش بینی می شود این روند صعودی طی روزهای آینده و به خصوص در سال ۲۰۱۸ میلادی با افزایش روبرو شود.

حتما بخوانید :  مهمترین عامل افزایش قیمت طلا چیست؟

افت قیمت جهانی نقره طی هفته های اخیر در شرایطی است که تقاضای صنعتی برای این فلز گرانبها افزایش داشته و از سوی دیگر عرضه با کاهش روبرو شده است.

مکسول گلد تحلیلگر مدیر راهبرد سرمایه گذاری در صندوق ئی تی اف در این باره گفت: نقره پتانسیل بیشتری نسبت به طلا برای افزایش قیمت دارد. رشد تولیدات صنعتی جهان می تواند عامل اصلی برای افزایش قیمت جهانی نقره طی ماه های آینده باشد.

بانک کانادایی تی دی اس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس نقره طی سال آینده به طور میانگین به ۲۰ دلار خواهد رسید.

البته قیمت طلا و نقره از زمان اعلام نتایج نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است. فدرال رزرو تصمیم گرفته است تا نرخ بهره را برای سومین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی افزایش دهد و قصد دارد تراز مالی خود را نیز با سرعت بیشتری کاهش دهد.

بانک های مرکزی انگلیس و اروپا نیز در تازه ترین نشست خود نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرده اند. البته بانک مرکزی اروپا قصد دارد سیاست های انبساطی پولی را ادامه دهد.

برخی تحلیلگران بر این باورند که فدرال رزرو طی سال آینده نیز نرخ بهره را ۳ بار دیگر افزایش خواهد داد. البته بعید به نظر می رسد که فدرال رزرو بتواند طی ماه های آینده با سرعت زیاد نرخ بهره را افزایش دهد.

حتما بخوانید :  قیمت و شرایط فروش خودرو جدید کوییک اعلام شد

هنوز نگرانی های زیادی نسبت به وضعیت نرخ تورم آمریکا وجود دارد. تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح مقاومتی مهم قیمت طلا در کوتاه مدت ۱۲۶۲ دلار است و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۲۶۸ دلار افزایش خواهد یافت.

خبر انتخاب شده برای شما

استقبال از فروش اینترنتی کوییک باعث پذیرش مرحله ای در سایت ثبت نام شده بود. با توجه به استقبال خوبی که از پیش فروش اینترنتی خودرو کوییک صورت گرفته بود و حضور انبوه کاربران در سایت جهت ثبت نام این خودرو، در بعضی مواقع پذیرش به صورت مرحله ای انجام شد.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.