2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قثابتReviewed by سایت رادیوسهام on Dec 25Rating: 4.0 گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قثابت گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قثابت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه قثابت

یارانه هایی را هم که از دولت طلب داریم، می گیریم مجمع عادی سالیانه شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در نوبت دوم با حضور سهامداران, اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی برگزار شد.

به گزارش رادیوسهام ، مجمع عادی سالیانه شرکت کارخانجات تولیدی و صنعتی ثابت خراسان در نوبت دوم با حضور سهامداران, اعضای هیئت مدیره، مدیر عامل، نماینده سازمان بورس و بازرس قانونی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه غلامرضا کاظمی مدیرعامل شرکت گزارش هیئت مدیره را قرائت کرد و گفت: شرکت قند ثابت خراسان با فعالیت خود در حوزه قند و شکر توانسته اقدامات موفقیت آمیزی را داشته باشد. این شرکت با قدمت خود در صنعت قند و شکر طبق برنامه ها و سیاست های خود گام بر می دارد.

وی ادامه داد: کارخانه قند فریمان در بین هشت کارخانه فعال چغندری استان های خراسان رضوی و شمالی در سال ۱۳۹۵ با خریداری ۱۴۴۴۷۸ تن چغندر، ۹٫۳۷ درصد از کل چغندر جذب شده را در استان های مذکور به خود اختصاص داده است.

وی گفت ما در تلاشیم تا بتوانیم شکر تولیدی خود را با قیمت مناسب به فروش برسانیم و یارانه هایی که از دولت طلب داریم را نیز اخذ نماییم. تکلیف یارانه هایی که از دولت طلب است هنوز مشخص نیست و انجمن قند و شکر برای مشخص شدن این موضوع فعالیت می کند.

حتما بخوانید :  افزایش ارزش سهام ذوب آهن شستا را ماندگار کرد

در ادامه جلسه نیز گزارش حسابرس قرائت شد و اظهار نظر مشروط نسبت به صورت های مالی ارائه شد. لازم به ذکر است که بند ۴ این گزارش احتمال اضافه شدن زیان ۲ میلیاردی به زیان فعلی را می دهد که این شرکت باید برای آن اقدام به عمل آورد.

کاظمی در پاسخ به سوال سهامداران در خصوص میزان جذب چغندر در سال جاری بیان داشت: شرکت در سال جاری یعنی از ابتدای مهرماه موفق شده که چغندر بیشتری را جذب نماید. این جذب چغندر منجر به تولید بیشتر شکر خواهد شد.

وی ادامه داد: ما پیش بینی جذب چغندر به اندازه ۱۹۰ هزار تن را داشته ایم و این در حالی است که تاکنون حدود ۲۰۲ هزارتن چغندر را جذب کرده ایم. امسال سال خوبی برای کشت و جذب چغندر به حساب می آید. چغندر پاییزه نیز در برنامه های شرکت قرار دارد.

وی گفت: افزایش نرخ ۸ درصدی نیز اعمال شده اما هنوز در خصوص میزان یارانه آن نمی توان سخن گفت، یعنی تصمیم گیری ای در این باره صورت نگرفته است.

گفتنی است، در پایان نیز به علت زیان دهی شرکت سودی بین سهامداران تقسیم نشد و صورت های مالی به تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت رسید.

منبع: بورس۲۴

همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.