تاریخ: ۱۸:۵۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

2067, 
همکاری بوتان و بوش، اتحادی استراتژیک در صنعت گرمایش ایرانReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 7Rating: 4.0 همکاری بوتان و بوش، اتحادی استراتژیک در صنعت گرمایش ایران همکاری بوتان و بوش، اتحادی استراتژیک در صنعت گرمایش ایران
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 همکاری بوتان و بوش، اتحادی استراتژیک در صنعت گرمایش ایران

گروه صنعتی بوتان، با بیش از ۶۳ سال تجربه ی صنعتی و خدمت به مشتریان ایرانی، قراردادهمکاری استراتژیکی را با بوش منعقد در اسفند ماه سال ۹۵  کرد. با این قرارداد، بوتان بصورت انحصاری تولید، فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات گرمایشی و آب گرم خانگی بوش ترموتکنولوژی را در ایران انجام خواهد داد.

به گزارش رادیوسهام ، بوتان که محصولاتش در خانه بیش از ۱۱ میلیون خانواده ایرانی مورد استفاده قرار دارد، نخستین و بزرگ ترین تولید کننده محصولات گرمایشی در ایران به شمار می رود.

بوتان نام آشنای خانواده های جوان و قدیمی ایرانی، کار خود را با محصولات گازسوز آغاز نمودو به تدریج، محصولات خانگی مختلفی را به سبد عرضه اضافه کرد. رضایت خاطر مصرف کنندگان از کیفیت این محصولات به اندازه ای است که با گذشت ۴۰ سال، اجاق های قدیمی بوتان همچنان در خانه ی بسیاری از ایرانی ها یار باوفای پخت و پز و سمبل کیفیت ماندگار است.

به تدریج و با توسعه شبکه گاز در ایران، بوتان اولین آبگرمکن های گازی و سپس اولین پکیج های شوفاژ دیواری گازی را به بازار عرضه کرده و طی گذشت بیش از دو دهه از شروع عرضه این محصولات، امروزه پرطرفدار ترین محصولات گرمایشی بازار ایران به شمار می روند.

حتما بخوانید :  زمان راه‌اندازی قرارداد آتی سبد سهام

در سال های اخیر، بوتان با صادرات روزافزون و مستمر به اروپا و آسیا بازارهای جدیدی را فتح کرده و با شکستن رکورد صادرات بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ دستگاه، به نامی شناخته شده در این صنعت در اروپا تبدیل شده است.

در ادامه مسیر توسعه، بوتان از اسفندماه سال ۹۵ وارد این شراکت استراتژیک با بوش شد. با نگاه به این دو برند، وجوه اشتراک فراوانی دیده می شود: هر دو شرکت معتقد به عرضه ی محصولات مدرن، احترام به محیط زیست، و ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان می باشند.

تشابه این دو برند را می توان در کلام موسسین هر یک مشاهده کرد: تکیه کلام معروف بنیان گذار بوتان همواره” خاک پای مشتری طوطیای چشم ماست” بوده است و شهرت بنیان گذار شرکت بوش در این است که میگوید” من ترجیح میدهم سرمایه ام را از دست بدهم تا اعتمادرا.”

جالب اینکه اولین حضور بوش در ایران به ۹۳ سال پیش برمیگردد. و از همان زمان و به تدریج،فعالیت های مختلفی را در ایران دنبال کرده است. در ماه مه ۲۰۱۶ ، شرکت بوش با آگاهی ازاهمیت ویژه ی بازار ایران، اقدام به تاسیس یک دفتر در ایران کرد و اکنون با امضای این قراردادبا بوتان، بوش تعهد عمیق خود را به ایران تجدید کرده است.

حتما بخوانید :  محمد رضوانی‌فر مدیرعامل جدید شستا شد

گروه بوش با بیش از ۷۳ میلیارد یورو درآمد فروش و ۳۹۰ هزار کارمند، در ۱۵۰ کشور دنیا حضوردارد. تعهد این گروه به فن آوری مدرن را میتوان بخوبی در قالب سرمایه گذاری ۱۰ % از درآمدفروش سالانه و تخصیص ۵۹ هزار نفر مهندس در زمینه تحقیق و توسعه مشاهده نمود. این تیم گسترده ی تحقیقاتی، بدنبال خلق راه حل هایی برای شکل دادن آینده ای ایمن تر، اقتصادی تر، راحت تر و دوست تر با محیط زیست در جهت زندگی بهتر انسان ها هستند.

بخش بوش ترموتکنولوژی که قسمتی از گروه رابرت بوش است، رهبر بازار بین المللی در زمین های گرمایش، آب گرم خانگی، سرمایش و مدیریت انرژی است. بوش ترموتکنولوژی با بیش از ۱۴٫۵۰۰ کارمند و ۳٫۳ میلیارد یورو درآمد فروش در سراسر دنیا حضور دارد. تعهد این مجموعه به محیط زیست در قالب طراحی محصولاتی مدرن و صرفه جویی در مصرف انرژی است.

مشارکت استراتژیک این دو برند قوی، دستاوردهای بسیاری نیز برای منافع ملی و صنعت کشورمان به همراه دارد که افزایش تولید و ایجاد فرصت های شغلی جدید برای جوانان ایرانی از جمله پراهمیت ترین آن ها بشمار می روند.

این همکاری دوجانبه سرآغاز فصل جدیدی از رفاه و آسایش خاطر مصرف کنندگان ایرانی با فن آوری روز خواهد بود تا امکان انتخابی مطمئن را بیش از پیش برای همگان فراهم آورد.

حتما بخوانید :  دیده‌بان بورس دوشنبه (19 آذر)

مراسم افتتاح رسمی خط تولید محصولات بوش در کارخانه بوتان در تاریخ ۱۸ دی ماه ۹۶ در ساوه، شهرک صنعتی کاوه با حضور مسئولین و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

منبع: ایلنا

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.