تاریخ: ۱۹:۵۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

2067, 
آمار تولید و فروش 9 ماهه فملیReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 7Rating: 4.0آمار تولید و فروش 9 ماهه فملیآمار تولید و فروش 9 ماهه فملی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت ملی صنایع مس ایران با سرمایه ثبت شده ۵۰ هزار میلیارد ریال (سرمایه ثبت نشده ۱۰ هزار میلیارد ریال) گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به پایان آذر ماه امسال را منتشر کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت ملی صنایع مس ایران در ماهی که گذشت ۴٫۵ میلیون تن انواع محصول را تولید کرد که سنگ سولفور بیشترین حجم تولید را در میان محصولات این شرکت داشت.

گفتنی است در میان تولیدات “فملی” سنگ سولفور با تولید ۴ میلیون و ۳۹۳ هزار تن در صدر تولیدات این شرکت قرار گرفت.

همچنین ملی مس در ماه گذشته ۶ هزار و ۸۶۵ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال انواع محصول را به فروش رساند. این شرکت در ۹ ماهه سال جاری ۳۹ میلیون و ۸۸۰ هزار تن انواع محصول تولید کرد که سنگ سولفور با تولید بیش از ۳۸ میلیون تن در صدر تولیدات فملی قرار گرفت. شرکت ملی صنایع مس ایران در ۹ ماهه امسال ۵۳ هزار و ۱۷۲ میلیارد و ۷۰۶میلیون ریال انواع محصول فروخت.

منبع: معدن۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

به دنبال امضای برجام، افزایش زمینه برای حضور سرمایه گذاران خارجی و ورود به دوره پیش رونق مسکن، بهمن ماه امسال آخرین توانمندهای شرکتهای داخلی و خارجی در حوزه تولید و فروش مسکن در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
حتما بخوانید :  اطلاعات مدیرمالی شرکت درست نیست|از سهامداران می خواهم صبوری کنند
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.