تاریخ: ۲۰:۳۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

2067, 
تاثیر افزایش احتمالی نرخ زغال سنگ بر کشرق چیستReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 9Rating: 4.0تاثیر افزایش احتمالی نرخ زغال سنگ بر کشرق چیستتاثیر افزایش احتمالی نرخ زغال سنگ بر کشرق چیست
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

قیمت جهانی هر تن زغال سنگ استرالیا که از نظر کیفی برتری محسوسی نسبت به نمونه داخلی دارد به ۲۸۰ دلار رسیده است ، در حالی که نرخ داخلی، ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

به گزارش رادیوسهام ، با توجه به فاصله قابل توجه قیمت های جهانی با قیمت در نظر گرفته شده برای هر تن زغال سنگ ، انجمن زغال سنگ ایران درصدد افزایش نرخ ها و برای این محصول معدنی می باشد. هنوز خبری از جلسه امروز انجمن زغال سنگ ایران با وزاری صنعت و اقتصاد منتشر نشده است .گفتنی است ذوب آهن اصفهان، بزرگترین مصرف کننده زغال سنگ در کشور می باشد. در صورت موافقت با افزایش قیمت ها، نرخ های جدید از ابتدای سال ۹۶ لحاظ خواهد شد.

عسگرپور مدیر مالی شرکت صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود در این خصوص گفت: هنوز نمی توان در مورد میزان افزایش سودآوری شرکت در صورت افزایش نرخ ها، اظهار نظر کرد. افزایش قیمت ها باید تصویب شده و پس از آن اجرا شوند. فعلا خروجی جلسه امروز جهت تعیین تکلیف نرخ ها قابل پیش بینی نمی باشد. البته مشتری محصولات شرکت تنها شرکت ذوب آهن اصفهان نبوده و مشتریان دیگری نیز داریم.

حتما بخوانید :  شفاف سازی پیش بینی درآمد هر سهم "سیلام"

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل زامیاد از تولید نسل جدید وانت های پادرا و پیکاپ ریچ از ابتدای سال آینده و افزایش سهم ۴۰ درصدی بازار در سال ۹۸ خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.