تاریخ: ۲۰:۵۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

2067, 
آخرین پیگیری در مورد عرضه اولیه عطرینReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 9Rating: 4.0 آخرین پیگیری در مورد عرضه اولیه عطرین آخرین پیگیری در مورد عرضه اولیه عطرین
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 آخرین پیگیری در مورد عرضه اولیه عطرین

«عطرین نخ قم» جنجالی ترین شرکت این روزهای فرابورس، هنوز نتوانسته طلسم ورود به بازار را بشکند. «عطرین قم» پس از کاغذ پارس، دومین شرکت خانواده مقدم است، با این تفاوت که “چکاپا” از زمان عرضه تاکنون حواشی چندان زیادی نداشته و با توجه به شناختی که این خانواده از بورس و بازار سهام دارند، بعید به نظر می رسید  که «عطرین قم» را با مشکلات و حاشیه های مترتب وارد بازار سرمایه کنند.

به گزارش رادیوسهام ، عطرین نخ قم» جنجالی ترین شرکت این روزهای فرابورس، هنوز نتوانسته طلسم ورود به بازار را بشکند. «عطرین قم» پس از کاغذ پارس، دومین شرکت خانواده مقدم است، با این تفاوت که “چکاپا” از زمان عرضه تاکنون حواشی چندان زیادی نداشته و با توجه به شناختی که این خانواده از بورس و بازار سهام دارند، بعید به نظر می رسید که «عطرین قم» را با مشکلات و حاشیه های مترتب وارد بازار سرمایه کنند.

اما به هر حال با وجود برخی اظهارات در خصوص فروش های این شرکت و یا مشکلات مالیاتی که بارها از سوی حقیقی های بازار مطرح شد، سازمان بورس پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز و بررسی آن ها، این شرکت را یک قدم به عرضه در بازار نزدیکتر خواهد نمود.

حتما بخوانید :  رونق‌سنجی بورس با سه نشانه

صابر جعفر وند، رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص روند عرضه شرکت«عطرین قم» گفت:از نظر سازمان مشکلی برای عرضه وجود ندارد و تا کنون از شرکت «عطرین قم، مدارک و مستنداتی خواسته ایم که شرکت هم ارسال کرده است.

وی گفت: این مدارک شامل برخی موارد در حساب ها و برخی اطلاعات در شرکت بوده که البته قابل اعلام عمومی از طریق خبر نیست.

جعفروند در پاسخ به این سوال که آیا این اطلاعات پس از بررسی منجر به عرضه شرکت خواهد شد؟ گفت: سازمان بورس فعالا در حال بررسی این اطلاعات است اما پس از این بررسی ها، در مورد زمان عرضه اولیه شرکت، فرابورس تصمیم گیری خواهد کرد.

منبع: بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

تجربه برگزاری موفق اولین دوره لیگ و تحقق اهداف از قبل تعیین شده، موجب شد تا این دوره لیگ، در سطح وسیع‌ تر و با حضور بیش از سه برابری دانشگاه ها نسبت به قبل برگزار شود. در این مسابقه، ۳۰ تیم پنج ‌نفره دانشگاهی حضور داشتند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.