تاریخ: ۲۳:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

2067, 
کمهدا پس از افزایش سرمایه درباره تغییرات eps شفاف سازی کردReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 9Rating: 4.0کمهدا پس از افزایش سرمایه درباره تغییرات eps شفاف سازی کرد کمهدا پس از افزایش سرمایه درباره تغییرات eps شفاف سازی کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت شیشه همدان در خصوص عدم تغییر سود پیش بینی شده در سال مالی منتهی به پایان خرداد ۹۷ پس از افزایش سرمایه شفاف سازی کرد

به گزارش رادیوسهام ،  مدیر عامل شرکت شیشه همدان در نامه ای خطاب به رییس اداره نظارت بر ناشران بورسی درباره عدم تغییر سود پیش بینی شده در سال مالی منتهی به پایان خرداد ۹۷ پس از افزایش سرمایه توضیح داد.

خسرو فخیم هاشمی در این نامه اعلام کرده است: با توجه به تصویب افزایش سرمایه شرکت شیشه همدان در مجمع عمومی فوق العاده در تاریخ ۱۷ دی ماه ماه امسال ، افزایش سرمایه مذکور تاثیر با اهمیتی در آخرین پیش بینی اعلام شده سود سالیانه سال مالی منتهی به پایان خرداد ۹۷ نخواهد داشت.

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

تجربه برگزاری موفق اولین دوره لیگ و تحقق اهداف از قبل تعیین شده، موجب شد تا این دوره لیگ، در سطح وسیع‌ تر و با حضور بیش از سه برابری دانشگاه ها نسبت به قبل برگزار شود. در این مسابقه، ۳۰ تیم پنج ‌نفره دانشگاهی حضور داشتند.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.
حتما بخوانید :  دومین لیگ ستارگان بورس، تجربه ای موفق و کارآ