تاریخ: ۲۲:۴۵ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

2067, 
خریدار تعیین کننده قیمت این روزهای آکنتور |سهام داران در فروش مختارندReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 10Rating: 4.0خریدار تعیین کننده قیمت این روزهای آکنتور |سهام داران در فروش مختارند خریدار تعیین کننده قیمت این روزهای آکنتور |سهام داران در فروش مختارند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

برنامه فروش سهام شرکت کنتورسازی ایران امروز با هماهنگی سازمان بورس و اوراق بهادار اجرایی می شود. بر همین اساس سهامدارانی که تمایل به فروش سهم در قیمت مورد نظر خریدار دارند، می توانند با مراجعه به کارگزاری ها سفارش فروش خود را ثبت کنند.

به گزارش رادیوسهام ، علی صحرایی، معاون بازار شرکت بورس تهران )، ابراز کرد: معاملات این شرکت خارج از ساعت معاملات بازار انجام می شود.

وی همچنین افزود: سهامدارانی که تا سقف ۲۰ هزار برگه سهام «آکنتور» را دارا هستند، می توانند حداکثر ۲ هزار سهم به فروش برسانند و دارندگان بیش از ۲۰ هزار سهم می توانند ۱۰ درصد از موجودی سهام خود را به فروش برسانند.

صحرایی در ادامه و در توضیح چگونگی قیمت گذاری بیان کرد: قیمت خرید هر سهم ۲هزارو ۱۰۷ تومان در نظر گرفته شده است که قیمت مورد نظر خریدار است.این در حالی است که دارندگان سهام در فروش اوراق خود مختار بوده و می توانند تا تعیین تکلیف نهایی وضعیت شرکت، اقدام به نگه داری سهام خود کرده و پس از بازگشایی نماد، با قیمت مورد نظر سهام خود را بفروشند.

حتما بخوانید :  رشد ۱۲۴ درصدی خالص سود بانک سینا

معاون بازار شرکت بورس همچنین خبر داد: سهامداران می توانند از امروز به مدت ۵ روز کاری اقدام به ثبت سفارش فروش کنند. بعد از آن نهاد ناظر با ثبت تمامی سفارش ها برنامه فروش را عملی می کند.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.