تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

2067, 
افزایش 25 درصدی تولید کنسانتره زغال طبس و البرز مرکزیReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 11Rating: 4.0افزایش 25 درصدی تولید کنسانتره زغال طبس و البرز مرکزیافزایش 25 درصدی تولید کنسانتره زغال طبس و البرز مرکزی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۵۱۰ هزار و ۵۴ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند.

به گزارش رادیوسهام ، این در حالی است که رقم تولید مدت مشابه سال گذشته، ۴۰۸ هزار و ۸۹۶ تن بود. از میزان تولید کنسانتره زغال سنگ امسال، ۴۳۰ هزار و ۳۲۵ تن توسط «شرکت زغال سنگ طبس» و ۷۹ هزار و ۷۲۹ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.

همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ۹ ماهه امسال، یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۶۰ تن زغال سنگ استخراج کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۸۱ هزار و ۵۰۹ تن)، ۳ درصد رشد نشان می دهد. در این میان، شرکت طبس ۹۹۸ هزار و ۵۷۵ تن و شرکت البرز مرکزی ۱۱۴ هزار و ۹۸۵ تن استخراج کرد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده نیز با ۲۱ درصد رشد، از ۴۱۹ هزار و ۹۹۴ تن مدت مشابه سال قبل به ۵۰۹ هزار و ۸۷۳ تن در ۹ ماهه امسال رسید. میزان ارسال کنسانتره شرکت های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۴۳۵ هزار و ۴۶۱ تن و ۷۴ هزار و ۴۱۲ تن بود.

حتما بخوانید :  اساسنامه بیمه سامان به‌روز شد

بنا به این گزارش، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ماه آذر جاری ۸۰ هزار و ۲۳۱ تن کنسانتره زغال سنگ «تولید»، ۹۶ هزار و ۹۴۰ تن ماده معدنی «استخراج» و ۶۲ هزار و ۷۱۹ تن کنسانتره «ارسال» کردند که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال ۹۵ به ترتیب ۶۰ درصد رشد، ۴۸ درصد کاهش و ۴۶ درصد رشد نشان می دهد.

منبع: ایمیدرو

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت اعتباری ملل در دوره شش ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۷، مبلغ ۴۰۳ ریال زیان به ازای هر
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.