تاریخ: ۱۶:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۱

2067, 
بلوک ذوب باز هم بدون خریدار ماندReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 11Rating: 4.0 بلوک ذوب باز هم بدون خریدار ماند بلوک ذوب باز هم بدون خریدار ماند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بلوک ١۶.٧۵ درصدی سهام شرکت ذوب آهن اصفهان (چهارشنبه) توسط سازمان خصوصی سازی در فرابورس عرضه شد و بدون خریدار ماند.

به کزارش رادیوسهام ، بلوک ۱۶٫۷۵ درصدی سهام شرکت ذوب آهن اصفهان(چهارشنبه) توسط سازمان خصوصی سازی در فرابورس عرضه شد و بدون خریدار ماند.

تعداد ۵ میلیارد و ۵۵۶ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۴ سهم شرکت ذوب آهن اصفهان امروز(چهارشنبه) توسط سازمان خصوصی سازی به وکالت از سوی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در بازار دوم فرابورس عرضه شد که خریداران به آن اقبالی نشان ندادند. بر اساس این گزارش، بلوک ۱۶٫۷۵ درصدی سهام “ذوب” در حالی برای چندمین بار طی ماههای گذشته، در روزجاری به قیمت پایه هر سهم ۷۹۴ ریال با شرایط ۱۰ درصد نقد و بقیه اقساط ۶ ساله با نرخ سود ۱۳ درصد روانه میز فروش فرابورس ایران شد که سپرده شرکت در مزایده واگذاری بلوک ۵ میلیارد و ۵۵۶ میلیون سهمی شرکت ذوب آهن اصفهان ۱۳۲ میلیارد و ۳۵۲ میلیون و ۵۱۹ هزار و ۱۱۶ ریال تعیین شده بود و خریدار ۹ روز کاری فرصت داشت پس از قطعیت معامله ۱۰ درصد وجه پیشنهادی خود را به حساب دولت واریز نماید.

حتما بخوانید :  ۶۸ میلیون تن ذخیره چادرملو جوابگوی نیاز چهار سال کارخانجات مجتمع است

منبع: بورس۲۴

خبر انتخاب شده برای شما

در این هفته بازدهی گروه خودرو معادل ۳ درصد رشد کرد و به ارتفاع ۱۷ هزار و ۳۳ واحد رسید. این درحالی بود که معاملاتی کم رمق و غالبا متعادل و منفی را نظاره گر بودیم.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.