تاریخ: ۱۴:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

2067, 
رشد ۲۵۷ واحدی شاخص بورس در سومین هفته زمستانReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 12Rating: 4.0رشد ۲۵۷ واحدی شاخص بورس در سومین هفته زمستانرشد ۲۵۷ واحدی شاخص بورس در سومین هفته زمستان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شاخص بورس در جریان معاملات سومین هفته زمستان امسال با ۲۵۷ واحد افزایش، معادل ۰.۳ درصد رشد را به ثبت رساند.

به گزارش رادیوسهام؛ در جریان مبادلات سومین هفته زمستان امسال تعداد ۵۳۶۸ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۱۲۸۰۵ میلیارد ریال در بیش از ۲۷۳ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۲۳، ۱۸ و ۳۴ درصد کاهش را نشان می دهد.

این درحالی است که  تعداد ۳۰ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۳۰۹ میلیارد ریال در این مدت مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۲ و یک درصد افزایش همراه شد.

این گزارش می افزاید: شاخص کل بورس نیز در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۲ دی ماه امسال با ۲۵۷ واحد افزایش، معادل ۰٫۳ درصد رشد کرد و به رقم ۹۶۱۸۶ واحد رسید.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۱۵۸ واحد  افزایش  به رقم ۶۸۲۲۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۲۳۵۰ واحد افزایش به عدد ۲۰۹۰۳۲ واحد رسیدند که به ترتیب با ۰٫۲ و ۱٫۱ درصد افزایش مواجه شدند.

حتما بخوانید :  آگهی مزایده املاک تمیلکی « وپست »

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.