تاریخ: ۱۶:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

2067, 
خط تولید مشترک بوتان با بوش آلمان به بهره برداری رسیدReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 14Rating: 4.0خط تولید مشترک بوتان با بوش آلمان به بهره برداری رسیدخط تولید مشترک بوتان با بوش آلمان به بهره برداری رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ظاهرا شرکت بوتان در حال همکاری با شرکت بوش آلمان در خصوص تولید ، توزیع و فروش قرار دارد . بوش آلمان از برندهای معتبر در آلمان است که طیف وسیعی از تولیدات را در اختیار دارد

خط تولید مشترک بوتان با بوش آلمان به بهره برداری رسید

به گزارش رادیوسهام ، قاسم مصطفوی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی بوتان «لبوتان» در خصوص همکاری بوش با بوتان  گفت: شرکت بوتان از اسفند ماه ۱۳۹۵ طی یک توافق بلند مدت با شرکت بوش آلمان، به صورت انحصاری، تولید، توزیع و خدمات پس از فروش پکیج شوفاژ دیواری بوش را بر عهده گرفته است.

مصطفوی یکی از اهداف امضای قرارداد گروه صنعتی بوتان با شرکت بوش را‌ پویا شدن تولید در کشور دانست و گفت: بر اساس این قرارداد، تفاهم شد که ۳ محصول پکیج شوفاژ دیواری ۲۴، ۲۸ و ۳۵ کیلووات در ایران تولید و عرضه شود که پس از یک‌سال شاهد به ثمر نشستن این قرارداد هستیم. خط تولید اختصاصی پکیج شوفاژ دیواری با برند بوش، در شرکت بوتان در تاریخ ۱۸دیماه ۹۶ راه اندازی شده و محصول روانه بازار شده است. این محصولات از مدل‌های به روز است که اکنون در اروپا تولید و عرضه می شود و ‌با افتتاح این خط تولید نه تنها شاهد اشتغالزایی در بخش صنعت خواهیم بود بلکه با افتخار اعلام می کنیم که راه ‌اندازی این خط تولید موجب استخدام نیروهای جدید در این کارخانه شده است. همچنین از این پس محصولات بوش از مزیت خدمات پس از فروش توسط شبکه گسترده خدمات بوتان در سراسر کشور برخوردار می باشند. این قرارداد علاوه بر تاثیر کاهنده بر خروج ارز از کشور، زمینه ی تبدیل شرکت بوتان به هاب انحصاری تولید و توزیع منطقه ای محصولات گرمایشی و آبگرم خانگی بوش را فراهم خواهد نمود.

حتما بخوانید :  مقاومت سکه در برابر ریزش قیمتی

از ۳ سال پیش که مذاکره برای راه اندازی خط تولید جدید در کارخانه را شروع کردیم با شرکت ها و کشورهای مختلفی که در این خصوص فعالیت دارند مذاکره داشتیم که در نهایت به دلیل برخورداری شرکت بوش از فاکتورهای مناسب، این شرکت را به عنوان بهترین شریک تجاری برای دستیابی به اهداف خود انتخاب کردیم و خوشحال هستیم که ‌آنچه که امروز تولید می‌کنیم ۱۰۰ درصد منطبق با سایر محصولات کارخانجات بوش آلمان در تمام دنیا است.

وی با اشاره به وضعیت صادراتی گروه صنعتی بوتان بیان کرد: بوتان، سومین تولیدکننده آبگرمکن دیواری در دنیا است و تاکنون با شکستن رکورد صادرات بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه محصولات گرمایشی به ایتالیا، اسپانیا، رومانی، روسیه و … ، به نامی شناخته شده در این صنعت در اروپا تبدیل شده است و هم افزایی با بوش، سبب بهبود صادرات در منطقه هم خواهد شد. همچنین صادرات رادیاتور آلومینیومی و رادیاتور حوله خشک کن نیز در کنار صادرات سایر محصولات انجام می شود.

امیدواریم سطح همکاریهای اقتصادی ما با بوش افزایش یابد تا شاهد شکوفایی بیشتر اقتصاد کشور در زمینه تولید وسایل گرمایشی در کشور باشیم. بوتان قصد دارد سهم محصولات را افزایش دهد تا خدمات منحصر به‌ فردی به مشتریان ارائه شود. هر محصولی که تا کنون در ایران عرضه کرده ایم، تولید و عرضه آن برای اولین بار توسط بوتان صورت گرفته است.

حتما بخوانید :  ردپای هیجان در بازار سهام

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.