کتاب الهی مدیر مالی شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی مطرح کرد :
تاریخ: ۲۲:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷

2067, 
باقی مانده زمین های بکام برای فروش آگهی شدReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 17Rating: 4.0باقی مانده زمین های بکام برای فروش آگهی شدباقی مانده زمین های بکام برای فروش آگهی شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

امروز آگهی فروش ۱۰ قطعه زمین شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در نماد «بکام» در روزنامه ها منتشر شد . بکام در روزهای قبل از مشارکت در پروژه وسیع تجاری تفریحی با حضور شهرداری یزد و شرکت ساخت و ساز بیشمار پرده برداری کرده بود . نکته قابل توجه آن است که تاثیر فروش ۱۰ قطعه زمین و همچنین انجام پروژه در تخمین سودآوری بکام لحاظ نشده است

باقی مانده زمین های بکام برای فروش آگهی شد

به گزارش رادیوسهام ، کتاب اللهی مدیر مالی شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در این خصوص گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه شایعه پراکنی، در مورد پروژه مشارکتی احداث مجموعه گردشگری و تجاری و تفریحی با شهرداری استان یزد و شرکت بین المللی شمار، اطلاعات مربوط به رقم کل پروژه و سهم «بکام» از این مشارکت و مدت زمان قرارداد افشا شده؛ اما هنوز سهم درآمد بکام و اثر آن بر سودآوری شرکت مشخص نشده که بتوان در مورد آن اظهار نظر نمود. به هر حال این پروژه، ۵ ساله است و درآمد آن در طول این دوره شناسایی خواهد شد. ولی باید منتظر ماند تا در مرحله اول در مورد جزییات پروژه و نحوه محاسبه سود آتی، ۳ طرف قرارداد به تفاهم برسند و پس از آن، در گزارش تفسیری مدیریت آن را شفاف سازی نمود.

حتما بخوانید :  قرارداد جدید وزارت راه‌ و شهرسازی با « ذوب »

وی در رابطه با موضوع آگهی مزایده فروش زمین بیان کرد: باقیمانده زمین هایی که بخشی از آن در سال های گذشته، واگذار شده، برای فروش آگهی کرده ایم. تاثیر این موضوع در بودجه لحاظ نشده بود و در صورت تحقق فروش، اطلاع رسانی در مورد آثار واگذاری انجام خواهد شد.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.