تاریخ: ۲۲:۴۸ :: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰

2067, 
حریل در انتظار صدور مجوز واردات واگنReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 20Rating: 4.0 حریل در انتظار صدور مجوز واردات واگن حریل در انتظار صدور مجوز واردات واگن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت ریل پرداز سیر همچنان در انتظار دریافت مجوز واردات واگن های لبه بلند از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

کارشناس امورسهام شرکت ریل پرداز سیر در این رابطه  گفت: «حریل» چند ماهی است که در انتظار دریافت مجوز واردات واگن های لبه بلند از وزارت صنعت، معدن و تجارت است اما تاکنون این مجوز صادر نشده است.

سوری، ادامه داد: براساس مذاکرات صورت گرفته با این وزارتخانه پیش بینی می شود تا پایان سال این مجوز صادر و واگن ها وارد کشور شود.

وی درباره افزایش سرمایه شرکت اعلام کرد: افزایش سرمایه شرکت در دست بررسی است و احتمال دارد در فاز اول این افزایش ۲۵ تا ۴۰درصد باشد. این افزایش سرمایه با هدف طرح توسعه ای شرکت که بخشی از آن به خرید ریل ها اختصاص دارد.

سوری افزود: نمی توان زمان مشخصی برای عملیاتی شدن این افزایش سرمایه اعلام کرد.

لازم به ذکر است؛ «حریل» در مدت یک ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۶ نسبت به آبان۱۳۹۶، با رشد ۵۶میلیارد و ۶۰۱میلیون ریال درآمد همراه شده است و به درآمد ۵۲۳میلیارد و ۳۳میلیون ریالی در یک ماه رسیده است.

حتما بخوانید :  اثرات تحریم‌ها بر برنامه‌های توسعه‌ای « کگل »

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.