تاریخ: ۱۵:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

2067, 
فولاد خراسان در سودای صادرات محصول به آفریقاReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 21Rating: 4.0فولاد خراسان در سودای صادرات محصول به آفریقافولاد خراسان در سودای صادرات محصول به آفریقا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

کل صادرات شمش فولاد خراسان از ابتدای سال ۹۶ تا پایان آذرماه به ۲۶ هزار تن رسید و در مدت مذکور صادرات محصول نهایی (میلگرد) ۸۵ هزار تن بود.

به گزارش  رادیوسهام  ، محمدحسن پارسا، معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان گفت: با صدور نخستین محموله شمش فولادی این مجتمع به بازار جنوب شرق آسیا، خراسان رضوی وارد فهرست صادرکنندگان عمده شمش فولاد به بازارهای بین المللی شد.

وی افزود: فولاد خراسان از ابتدای امسال موفق به صدور بیش از ۱۱۰ هزار تن از تولیدات خود به بازارهای جهانی شده که از این میزان ۸۵ هزار تن میلگرد بوده که عمدتا به کشورهای عراق، ترکمنستان، افغانستان، کویت، گرجستان و امارات صادر شده است.

معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان عنوان کرد: تلاش چین، به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد جهان برای تامین نیاز بازار داخلی خود و کاهش ظرفیت تولید این کشور که در پی تعطیلی واحدهای قدیمی و آلاینده زیست محیطی چین اتفاق افتاده، باعث شده تا صادرات فولاد چین کاهش یابد که باید دیگر کشورهای تولید کننده فولاد از این فرصت برای افزایش حضور خود در بازار جهانی نهایت بهره را ببرند و در همین راستا و به منظور توسعه صادرات مجتمع فولاد خراسان مذاکراتی برای بازاریابی و صدور محصول به کشورهای حوزه شمال آفریقا نیز به عمل آمده است.

حتما بخوانید :  اما و اگرهای رشد ادامه‌دار بورس تهران

منبع: چیلان

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "سخوز"
مجمع عمومی شرکت سیمان خوزستان تقسیم مبلغ ۸۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۶۹ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.