تاریخ: ۱۹:۰۰ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

2067, 
بلوک ۳.۸ درصدی شبندر به بانک رفاه کارگران رسیدReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 21Rating: 4.0بلوک ۳.۸ درصدی شبندر به بانک رفاه کارگران رسیدبلوک ۳.۸ درصدی شبندر به بانک رفاه کارگران رسید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بلوک ۳.۸ درصدی غیر مدیریتی سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس امروز یکشنبه از سوی یک شرکت سرمایه‌گذاری وابسته به بانک ملت به طور یک جا و نقد و به ارزش ۳۹۹ میلیارد تومان به بانک رفاه کارگران واگذار شد

به گزارش رادیوسهام ، طی معاملات امروز بورس تهران تعداد ۵۲۵ میلیون سهم معادل ۳٫۸ درصد از کل سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس به قیمت پایه هر سهم ۷۶۰ تومان در بازار اول بورس تهران از سوی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت وابسته به بانک ملت عرضه و در نهایت بدون رقابت از سوی بانک رفاه کارگران خریداری شد.

عرضه بلوک ۳٫۸ درصدی پالایش نفت بندر عباس از طریق یک کد بورسی و بر اساس تسویه معامله طی سه روز معاملاتی به طور یک‌جا و نقد از طریق شرکت کارگزاری بانک ملت صورت گرفت و خریدار باید برای قطعیت معامله طی ۹ روز کاری مبلغ ثمن معامله را پرداخت نماید.

بانک رفاه کارگران با انجام این معامله در مجموع مالک ۳۳٫۱۷ درصد از سهام مدیریتی و کنترلی شرکت پالایش نفت بندر عباس خواهد شد.

حتما بخوانید :  پنج قانون جهان شمول برای موفقیت در بازارهای سهام

واگذاری سهام پالایش نفت بندرعباس ازسوی بانک ملت در راستای بخشنامه اخیر مدیریت این بانک به منظور واگذاری دارایی‌های غیر موثر انجام شده است.

 

خبر انتخاب شده برای شما

این قواعد نه مربوط به افرادی می‌ شود که اولین روزهای تجربه خود را در بازار بورس سپری می‌ کنند و نه محدود به سرمایه گذاری در بازار سهام ایران می ‌شود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.