تاریخ: ۱۹:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

2067, 
خاهن تعدیل مثبت 197 درصدی اعلام کردReviewed by سایت رادیوسهام on Jan 21Rating: 4.0خاهن تعدیل مثبت 197 درصدی اعلام کرد خاهن تعدیل مثبت 197 درصدی اعلام کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۶ مبلغ ۱۷۲ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۹۷درصد افزایش داشت.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل یک هزار و ۴۶۱ میلیارد و ۲۹۸ میلیون ریال منتشر کرد.

شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران انتشار عملکرد ۹ ماهه خود اعلام کرد در دوره یاد شده مبلغ ۲۵۰ میلیارد و ۸۱۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۷۲ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.

گفتنی است این شرکت در دوره مشابه سال مالی قبل مبلغ ۵۸ریال سود شناسایی کرده بود. همچنین این شرکت در پایان سال مالی قبل به ازای هر سهم ۸۳ریال سود محقق کرد.

با افزوده شدن سود انباشته ابتدای سال به سود خالص دوره در نهایت مبلغ ۲۰۱میلیارد و ۹۴۳ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

حتما بخوانید :  پیشنهاد افزایش سرمایه ۴۵ درصدی "فخوز"

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.