تاریخ: ۱۲:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

2067, 
مسائل اخیر ذوب‌آهن طرح موضوع و بررسی شدReviewed by سایت رادیوسهام on Feb 3Rating: 4.0مسائل اخیر ذوب‌آهن طرح موضوع و بررسی شدمسائل اخیر ذوب‌آهن طرح موضوع و بررسی شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مسائل اخیر ذوب‌آهن طرح موضوع و بررسی شد

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ایران با اشاره به جلسه‌ای که میان فرابورس ایران و مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن برگزار شد، گفت: تمامی نقطه نظرات و دغدغه‌های سهامداران که از طرق مختلف از جمله مرکز ارتباطات و سایت فرابورس از سوی سهامداران ذوب ‌آهن اصفهان مطرح شده بود، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش رادیوسهام ، به گفته بهنام محسنی مقرر شد با همراهی مدیران مربوطه در شرکت ذوب‌آهن اصفهان و با استفاده از رهنمودهای سازمان بورس و اوراق بهادار، همکاران ما در فرابورس و شرکت ذوب‌آهن اقدامات لازم را به منظور رفع ابهامات انجام دهند و با تصمیم جدی مدیران محترم شرکت ذوب‌آهن اصفهان برای ارتقای شفافیت، بازگشایی نماد معاملاتی ذوب در کوتاه‌ترین زمان ممکن رقم بخورد.

محسنی با بیان اینکه خوشبختانه مدیران شرکت ذوب‌آهن اصفهان عزمی جدی و راسخ برای ارتقای سطح شفافیت اعلام نموده‌اند، عنوان کرد: قرار است طی جلسات منظمی تمامی موارد ابهام به وجود آمده از جمله در مورد عملکرد شرکت، وضعیت صورت‌های مالی تلفیقی، موضوع افزایش سرمایه و سایر تصمیمات شرکت که بر روند معاملات سهام نیز اثرگذار است مورد بررسی دقیق قرار گرفته و با اقدامات مناسب مدیران ذوب آهن اصفهان برطرف شود.

حتما بخوانید :  کسب سود ۱۱ هزار میلیاردی "فارس" از واگذاری های خود

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس در پایان تاکید کرد: بدیهی است تمامی تصمیمات و اقدامات شرکت از طریق سایت کدال به عموم ذی‌نفعان منعکس می‌شود و تنها مرجع رسمی و مورد وثوق سهامداران و سرمایه‌گذاران برای کسب اطلاعات کدال خواهد بود.

منبع: فرابورس

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.