تاریخ: ۲۱:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰

2067, 
توکاریل بازوی قدرتمند فولاد مبارکه اصفهانReviewed by سایت رادیوسهام on Feb 9Rating: 4.0توکاریل بازوی قدرتمند فولاد مبارکه اصفهانتوکاریل بازوی قدرتمند فولاد مبارکه اصفهان
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

توکاریل بازوی قدرتمند فولاد مبارکه اصفهان

توکاریل یکی از مجموعه‌هایی است که خود را موظف به انجام خدمات برای فولاد مبارکه می‌داند. اعتقاد ما این است که فولاد مبارکه یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین صنایع خاورمیانه درزمینه صنعت فولاد است.

به گزارش رادیوسهام ،  این شرکت ریلی با در اختیار داشتن ناوگانی بالغ‌بر ۱۷۰۶ دستگاه واگن لبه‌بلند شش‌محوره، قابلیت حمل سالیانه بیش از ۱۰ میلیون تن مواد معدنی(کنسانتره وگندله آهن) را در شبکه ریلی کشور دارد.

به گزارش تین‌نیوز، توکاریل با حمل ۳۵ درصدبار معدنی ریلی کشور بالاترین رتبه را بین شرکت های ریلی به خود اختصاص داده است. شرکت توکاریل فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل ریلی از اواخر سال ۱۳۸۳ آغاز نمود.

این شرکت با استفاده از ۱۷۰۶ دستگاه واگن لبه‌بلند شش‌محوره قادر است سالانه ۸ میلیون تن مواد خام را از معادن به مقصد مجتمع فولاد مبارکه حمل کند. از همین رهگذر، مدیرعامل توکاریل درخصوص همکاری‌های این شرکت با فولاد مبارکه گفت: خوشبختانه تعامل ما با فولاد مبارکه بسیار خوب است چراکه اعتقاد داریم توکاریل می‌تواند یکی از بازوهای بسیار قدرتمند فولادمبارکه باشد.

حتما بخوانید :  «کگل» برای هرسهم ۸۸۲ ریال سود محقق ساخت

محسن سعیدبخش درباره فعالیت‌های توکاریل و همکاری با فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: توکاریل یکی از مجموعه‌هایی است که خود را موظف به انجام خدمات برای فولاد مبارکه می‌داند.

مدیرعامل توکاریل در ادامه افزود: اعتقاد ما این است که فولاد مبارکه یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین صنایع خاورمیانه درزمینه صنعت فولاد است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه توکاریل در استراتژی‌ که مدیران فولاد مبارکه برای حمل محصول و مواد خود در نظر گرفته‌اند نقش دارد، اظهار داشت: بنابراین ما تعامل را در چارچوب قوانین و ضوابطی که در این زمینه وجود دارد رعایت کرده‌ایم.

سعیدبخش در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل ما با فولاد مبارکه بسیار خوب است چراکه اعتقادداریم توکاریل می‌تواند یکی از بازوهای بسیار قدرتمند فولاد مبارکه باشد

منبع: TSEpress

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت حمل و نقل توکا در صورت های مالی ۹ماهه خود زیان هرسهم را ۲۶ریال منتشر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.