تاریخ: ۱۶:۲۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

2067, 
عرضه محصول جدید رنو D Wide توسط سایپادیزلReviewed by رادیوسهام on Feb 10Rating: 4.0عرضه محصول جدید رنو D Wide توسط سایپادیزلعرضه محصول جدید رنو D Wide توسط سایپادیزل
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

عرضه محصول جدید رنو D Wide توسط سایپادیزل

جمعی از مدیران حوزه مهندسی فروش و بازاریابی شرکت رنو تراکس فرانسه شریک تجاری شرکت سایپا دیزل، ضمن حضور در ایران، با مشتریان و مالکان کامیون های رنو میدلام دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش رادیوسهام ، در آستانه عرضه محصول جدید شرکت رنو تراکس با نام D Wide به بازار، مدیران حوزه مهندسی فروش و بازاریابی محصول، ضمن اخذ بازخورد مشتریان و میزان رضایتمندی آنان از محصولات عرضه شده قبلی، شرایط حال حاضر بازار ایران را برای ورود محصول جدید رنو بررسی کردند.

بر اساس این گزارش، اقدام اخیر مدیران رنو تراکس در راستای تکریم و اعمال نظر مشتریان در برنامه ریزی برای عرضه محصول جدید به بازار از لحاظ قیمت، مشخصات فنی، آپشن های مورد انتظار فعالان حوزه حمل و نقل و نیز ارزیابی میزان رضایتمندی مشتریان از کامیون رنو میدلام که در گذشته به بازار عرضه شده بود، صورت پذیرفت.

شایان ذکر است، پس از گذشت بیش از ۶ سال از تولید آخرین کامیون رنو میدلام در سایپادیزل که تجربه موفقی در کارنامه این شرکت بود، شرایط و زمینه های لازم برای ورود محصول جدید این برند با کیفیت اروپایی فراهم شده و به زودی نسل جدید کامیون رنو با نام D Wide توسط سایپادیزل به بازار عرضه خواهد شد تا بتواند بخشی از خلاء موجود در بخش کامیون های رده متوسط در کشور را پوشش دهد.

گفتنی است، محصول جدید رنو D Wide دارای موتور ۶ سیلندر با قدرت ۳۱۰ dxi7 با استاندارد آلایندگی یورو ۵ با تجهیزاتی چون پیش گرمکن استارت موتور، توربو شارژ، ترمز خفه کن و فن الکترونیکی ویسکو است و از گیربکس ZF با ٨ دنده جلو، یک دنده کرال و یک دنده عقب بهره می برد.

منبع: سایپانیوز

خبر انتخاب شده برای شما

از میان شرکت‌ها و بانک‌هایی که در این برهه زمانی تقاضای افزایش سرمایه داده‌اند، با افزایش سرمایه معقول ۲۲۲ درصدی بانک صادرات ایران موافقت شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  سه شرکت داروسازی مجوز افزایش سرمایه گرفتند