2224, 
پژو تایید کرد ، جانشین 4008 در راه استReviewed by راديو سهام on Feb 11Rating: 5.0پژو تایید کرد ، جانشین 4008 در راه استپژو تایید کرد ، جانشین 4008 در راه است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

درست زمانی که پیش‌بینی می‌شد بازار SUVهای کوپه، جذابیت خود را رفته رفته از دست دهد و مدل جدیدی به این بازار اضافه نشود، پژو تصمیم گرفت که با ارائه یک خودرو در این سگمنت، رقابت SUVهای کوپه را داغ‌تر کند. این خودروساز فرانسوی قصد دارد تا سال ۲۰۲۰، جانشینی برای خودروی ناموفق پژو ۴۰۰۸ به بازار عرضه کند. پژو تایید کرد ، جانشین 4008 در راه است

به گزارش رادیو سهام، در حالی که هنوز هیچ تایید رسمی در مورد این خودرو منتشر نشده است، جین فیلیپ(مدیرعامل پژو) بیان کرد که امکان عرضه یک SUV جدید توسط پژو در دو سال آینده وجود دارد. این در حالی است که حدود دو سال پیش، پژو اعلام کرده بود که تا دو سال آینده قصد دارد پنج SUV جدید به بازار عرضه کند که سه محصول به بازار اروپا و دو محصول به بازار چین عرضه کرد. حال با توجه به افزایش تقاضای مشتریان برای خرید خودروهای SUV، پژو قصد دارد تا تنوع خودروهای شاسی بلند خود را اضافه نماید.

حتما بخوانید :  شروع منفی بازارهای داخلی در هفته جدید

کراس‌اوورهای پژو ۲۰۰۸، ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ با توجه به اینکه در سگمنت خودروهای مانند ب‌ام‌و X2، X4 و X6 قرار داشتند، موفق شدند سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهند و حال پژو قصد دارد تا این کراس‌اوور جدید را بر پایه پژو ۳۰۰۸ به تولید برساند که پیش‌بینی می‌شود در برخی از قسمت‌ها، طراحی یکسانی نیز داشته باشند. اما تغییر کلی در نمای عقب و اضافه شدن یک ردیف چراغ‌ LED بین چراغ‌های عقب، سقف شیب‌دار و جلوپنجره با طراحی جدید، باعث شده تا این خودرو چهره کاملا متفاوتی نسبت به پژو ۳۰۰۸ داشته باشد.

این خودرو بر روی پلتفرم EMP2 پژو قرار دارد که با خودروهایی مانند اپل Crossland X و Grandland X مشترک است. پیش‌بینی می‌شود که پیشرانه این خودرو هم مشابه همان چیزی باشد که بر روی ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ استفاده شده است، اما با اضافه کرده قابلیت‌های اسپرت، پژو جذابیت بیش‌تری به این خودرو خواهد کرد.

پیش‌بینی می‌شود که این خودرو از دو پیشرانه هیبریدی قدرتمند برخوردار باشد که هر دو از یک پیشرانه بنزینی ۱٫۶ لیتری توربوشارژ برخوردار هستند که یک یا دو پیشرانه الکتریکی با مشخصات مختلف برای انتقال قدرت به محور جلو و یا هر دو محور در کنار این پیشرانه بنزینی نصب خواهند شد. پیش‌بینی می‌شود که این پیشرانه در مدل پایه قادر به تولید بیشینه قدرت ۲۴۰ اسب‌بخار و بالاترین مدل آن، قادر به تولید بیشینه قدرت ۳۰۰ اسب‌بخار باشد.

منبع خبر : خودرو نویس

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت‌گذاری خودرو پس از گذشت سه ماه نه تنها هنوز تعیین تکلیف نشده است، بلکه با ورود مجلس به این موضوع پیش‌بینی می‌شود اعلام قیمت‌های جدید باز هم به تاخیر افتد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.