تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

2067, 
رشد شاخص بورس در پایان معاملات امروزReviewed by رادیو سهام on Feb 14Rating: 5.0رشد شاخص بورس در پایان معاملات امروزرشد شاخص بورس در پایان معاملات امروز
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات بیست و پنجمین روز بهمن ماه سال جاری با ۲۴۴ واحد رشد به پله ۹۸ هزار و ۳۴۷ واحدی رسید.

به گزارش رادیو سهام، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۲۴۴ واحد رشد به پله ۹۸ هزار و ۳۴۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۷۳۷ هزار ۵۱۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۳۵۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال در بیش از ۶۷ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۷۸ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۰۱ واحد، شاخص بازار اول با ۱۷۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۱۳ واحد رشد شاخص قیمت (هم‌وزن) ۲۹ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۳۸ واحد رشد همراه بودند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز ایران خودرو، کالسیمین، مدیریت صنعت شوینده ت.ص.بهشهر و زامیاد با رشد و نمادهای پارس خودرو، سایپا، فولاد مبارکه اصفهان و با اُفت به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص بازار فرا‌بورس با رشد کمتر از یک واحدی به پله ۱۱۰۸ واحدی رسید.

حتما بخوانید :  اقبال حقیقی ها، شاخصی برای جذابیت بازار سهام

همچنین در بازار فرا‌بورس تعداد ۳۸۵ هزار و ۵۵۴ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۹۰۷ میلیون و ۷۰۶ هزار ریال در بیش از ۳۷ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نمادهای شیر و گوشت زاگرش شهرکرد و تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا با روند مثبت و نمادهای  صنعت روی زنگان، پالایش نفت لاوان، پتروشیمی زاگرس، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و سهامی ذوب آهن اصفهان با روند منفی به کار خود پایان دادند.

منبع: میزان

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت حمل و نقل توکا در صورت های مالی ۹ماهه خود زیان هرسهم را ۲۶ریال منتشر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.