2224, 
رفع ابهام از نحوه واریز مرحله دوم سود سهام عدالتReviewed by رادیو سهام on Feb 14Rating: 5.0رفع ابهام از نحوه واریز مرحله دوم سود سهام عدالترفع ابهام از نحوه واریز مرحله دوم سود سهام عدالت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

معاون اقتصادی اداره کل اقتصاد و دارائی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: سود سهام عدالت برای جاماندگان از مرحله دوم به تدریج به حساب سهامداران واریز می شود.

به گزارش رادیو سهام، مرحله دوم سهام عدالت در ماه جاری به مبلغ ۵۳۰ هزار ریال به حساب تعدادی از مشمولانی که موفق به ثبت نام در سامانه اینسهام شده بودند، واریز شد.

در همین حال واریز نشدن سود مرحله دوم به حساب برخی از افراد که شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت و سود مرحله نخست را دریافت کرده بودند، با ابهاماتی برای مشمولان همراه شد.

شهناز عسگریان اظهار کرد: افرادی که بسته به مبلغ سهام و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مرحله نخست بین ۲۶۰ تا ۵۰۰ هزار ریال سود سهام دریافت کرده اند از سود مرحله دوم نیز بهره مند شدند.

وی افزود: برای افرادی نیز که سود مرحله دوم به حساب آنان واریز نشده، به تدریج سود خود را دریافت می کنند.

حتما بخوانید :  وقتی موافقان FATF مهم‌ترین ادعای منتقدان را تایید می‌کنند

عسگریان با بیان واریز مرحله نخست سود این سهام در دی ماه امسال، ادامه داد: از ۷۱۴ هزار مشمول دریافت سود سهام در چهارمحال و بختیاری، ۵۴۴ هزار و ۸۹۵ نفر سود خود را دریافت کردند.

وی درباره تعداد دریافت کنندگان سود واریزی مرحله دوم اظهار بی اطلاعی کرد.

عسگریان در ادامه یادآور شد: درباره مشمولان جامانده از ثبت نام نیز تکلیفی تعیین نشده است.

به گزارش ایرنا، سود هر مشمول برای امسال (بسته به اینکه مستمری بگیر کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی بوده و یا اقدام به تسویه حساب مانده بدهی سهام عدالت خود کرده باشد ) تا سقف ۱٫۵ میلیون ریال در نظر گرفته شده است که بخشی از آن در مرحله نخست و دوم واریز شد و مابقی نیز تا پایان سال به حساب اشخاصی که اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود کرده اند، واریز می شود.

منبع: ایرنا

خبر انتخاب شده برای شما

در اوج جنگ اقتصادی و در شرایطی که انتظار می رود بانک مرکزی با تمام توان مقابل آمریکا و سیاست های خطرناک آن بایستد، شاهد تجویز «نسخه خودتحریمی» از سوی مقامات این بانک هستیم.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.