تاریخ: ۲۲:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸

2067, 
رشد تولید ۱۰ ماهه آهن اسفنجی و گندلهReviewed by سایت رادیوسهام on Feb 17Rating: 4.0رشد تولید ۱۰ ماهه آهن اسفنجی و گندله رشد تولید ۱۰ ماهه آهن اسفنجی و گندله
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رشد تولید ۱۰ ماهه آهن اسفنجی و گندله

میزان تولید گندله آهن شرکت های بزرگ سنگ آهن طی ۱۰ ماهه ۹۶، ۲۵ درصد افزایش یافت. در این مدت تولید آهن اسفنجی نیز ۱۴درصد رشد یافت.

به گزارش رادیوسهام ، ۵ شرکت بزرگ تولیدکننده از ابتدای فروردین تا پایان دی امسال، ۲۶ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۹۱۷ تن گندله سنگ آهن تولید کردند.

از این میزان، شرکت های گل گهر ۹ میلیون و ۱۷۱ هزار و ۹۸۷ تن، فولاد مبارکه ۶ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۳۷۴ تن، فولاد خوزستان ۵ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۲۳۳ تن، چادرملو ۲ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۷۹۷ تن و هلدینگ خاورمیانه ۲ میلیون و ۶۸۲ هزار و ۵۲۶ تن تولید کردند.

میزان تولید این شرکت ها در ماه دی، ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار و ۹۰ تن بود که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال گذشته، ۲۱ درصد رشد نشان می دهد.

رشد ۱۴ درصدی تولید آهن اسفنجی

۱۰ شرکت تولیدکننده آهن اسفنجی شامل فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، فولاد کاوه جنوب، فولاد هرمزگان، فولاد خراسان، سبا، فولاد سفید دشت، آهن و فولاد غدیر، ذوب آهن اصفهان و هلدینگ خاورمیانه طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۵ میلیون و ۸۴۰ هزار و ۸۸۳ تن آهن اسفنجی تولید کردند که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال گذشته، ۱۴ درصد رشد نشان می دهد.

حتما بخوانید :  رشد ۴ برابری در سود هر سهم "خزر"

این شرکت ها در ماه دی، یک میلیون و ۵۲۰ هزار و ۱۲۴ تن آهن اسفنجی تولید کردند که نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته، ۱۱ درصد رشد یافت.

۶ شرکت بزرگ تولید کننده کنسانتره آهن کشور از ابتدای فروردین تا پایان دی امسال، ۳۱ میلیون و ۱۸۱ هزار و ۴۸۵ تن کنسانتره تولید کردند که در مقایسه با میزان تولید مدت مشابه سال گذشته، ۱۶ درصد افزایش نشان می دهد.

از این میزان، شرکت های گل گهر ۱۱ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۱۴ تن، چادرملو ۷ میلیون و ۵۸ هزار و ۵۱۰ تن، سنگ آهن مرکزی ۴ میلیون و ۱۱۵ هزار و ۷۵۹ تن، گهر زمین ۳ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۹۶۵ تن، هلدینگ خاورمیانه ۳ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۱۶۱ تن و اپال پارسیان سنگان یک میلیون و ۷۱۱ هزار و ۹۷۶ تن تولید کردند

منبع: ماین نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رشد بیش از ۳۰۰ درصدی سودسازی «هرمز»
شرکت فولاد هرمزگان جنوب در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ از رشد ۳۳۵ درصدی سود هرسهم خود خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.