تاریخ: ۱۴:۵۹ :: ۱۳۹۳/۱۰/۲۴

771, 842, 
دانلود فایل صوتی آشنایی با ترازنامه و اصطلاحات بورسیReviewed by Shaghayegh on Jan 14Rating:
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

دانلود فایل صوتی آشنایی با ترازنامه

downloadradiosahamدانلود شماره ۲۲

سلام به کاربران گرامی رادیو سهام.امروز هم یک فایل صوتی دیگری را برای شما تهیه کرده ایم، که امیدواریم برای شما عزیزان در جهت بالا بردن شناخت شما از بازار بورس مفید واقع شود.

بسته شدن نماد

دلیل یسته شدن نماد، وجود ابهام در اطلاعات شرکت و انتشار اطلاعات مهم و تقسیم سود شرکت می تواند باشد.

مواردی که موجب این اتفاق می شوند:

۱٫ تعیین اعضای هیئت مدیره

۲٫ تعدیل EPS

۳٫ تغییر محل شرکت

۴٫ افزایش سرمایه

بازارهای اول و دوم

هر کدام از این بازار ها شرایط مختص به خود را دارند .بازار اول  خود دارای دو تابلوی اصلی و فرعی می باشد. شرایط و ویژگی های  این بازار ها طبق قانون مشخص شده است. که در فایل به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته می باشد.به طور کلی  شرایط پذیرش در بازار اول و بازار دوم بایکدیگر متفاوت است.این تفاوت ها را می توان در موارد زیر دید:

۱٫ میزان سرمایه

۲٫ درصد حقوق صاحبان سهام به کل دارایی هی

۳٫ میزان سود آوری شرکت ها

صورت های مالی

خلاصه ای از وضعیت سودآوری و عملکرد مالی شرکت ها می باشند. این صورت های مالی شامل ترازنامه، صورت سود وزیان و جریان وجه نقد می باشد. که در اینجا  فقط ترازنامه را مورد بررسی قرار می دهیم .

ترازنامه چیست؟

ترازنامه وضعیت مالی موسسه را در یک زمان معین نشان می دهد. که میزان دارایی ها و بدهی ها و حقوق صاحبان سهام را به خوبی مشخص می کند.

 

تهیه کننده: www.irvex.ir

نوع فایل: فایل صوتی

حجم فایل: ۱۳٫۲ مگابایت

downloadradiosahamدانلود شماره ۲۲

 

یک راهنمایی مهم در مورد شروع بازار سرمایه گذاری در بازار بورس

خیلی خوشحال هستیم که به دنبال آموزش بورس هستید و این فایل آموزشی را دانلود می کنید . اما ما سالهاست که در بازار بورس فعالیت می کنیم و افراد موفق و بازندگان بازار بورس را دیده ایم . خبر خوب به شما این است که برندگان و افراد موفق در بازار بورس مثل شما مادام در حال پیدا کردن فایل های جدید و آموزشی و خواندن آنها هستند . اما خبر بد در مورد شما این است که بسیاری از بازندگان بازار بورس را دیده ایم که این کار ها را هم می کرده اند و موفق نشده اند و با شکست بازار بورس را کنار گذاشته اند.از آنجایی که نمی خواهیم شما در این راه جزء دسته اول و افراد موفق بازار بورس باشید نه دسته دوم ، خواستیم این مساله را با شما در میان بگذاریم.پس بیایید بررسی کنیم چرا بعضی ها که فایل های رایگان و جسته و گریخنه بازار بورس و کتاب هایی را می خوانند باز نمی توانند در بازار بورس موفق باشند .

تصور کنید می خواهید یک مهندس عمران موفق باشید و سازه هایی مثل برج میلاد تهران را طراحی کنید

تصور کنید تصمیم دارید تبدیل به یک مهندس حرفه ای عمران شوید که برج های بزرگی مثل برج میلاد را طراحی می کند و عملا هبچ دانشی ندارید. حالا از کجا شروع می کنید ، می روید و در اینترنت جستجو می کنید "دانلود آموزش مهندسی عمران!!!!!" یا می روید کتابخانه و چند کتاب می خوانید ، یا با پرس و جو از این و آن و چند سوال می خواهید بیاموزید چگونه در بورس موفق شوید؟!

قطعا با هیچ یک از کار های فوق نمی توانید تبدیل به یک مهندس عمران فوق حرفه ای شویدو برج هایی مثل برج میلاد را طراحی کنید! زیرا فردی که این کار را می کند علاوه بر داشتن علم کار و اختصاص دادن سالهایی از عمرش به آموزش و کسب تجربه در این رشته به این سطح رسیده است.

تصور غلط در مورد بورس ممنوع!

بسیاری فکر می کنند بازار بورس یک بازار ساده برای سرمایه گذاری است و نیازی به آموزش های پیوسته نیست . همین تفکر اشتباه شکسته بسته شروع به آموزش و بعد سرمایه گذاری می کنند و در این بازار شکست می خورند و علاوه بر اینکه سودی نمی کنند متحمل ضرر های سنگین هم می شوند .اگر واقعا می خواهید سرمایه گذاری بخشی از زندگی شما راتشکیل دهد و تبدیل به یک سرمایه گذار حرفه ای شوید ، توصیه می کنیم از آموزش های پیوسته طولانی و جامع استفاده کنید . آموزش هایی که بتواند شما را در طول زمان تبدیل به یک نخبه سرمایه گذاری بازار بورس کند . همان کاری که دقیقا در داستان بالا مهندس عمران موفق ما انجام می دهد ، همان کاری که هر فرد موفقی در هر حوزه ای انجام می دهد ، لطفا نگهی به افراد موفق دور لر خودمان بکنیم مطمئن باشید همه آنها بخشی از زندگی خود را در آن کار و رشد توسعه آن کار اختصاص داده اند و حالا موفق شده اند . بیایید برای ساختن سود های بزرگ برنامه ریزی کنید و از بهترین آموزش ها استفاده کنید.

پیشنهاد ما برای تبدیل شدن به نخبه سرمایه گذاری در بازار بورس چیست ؟

در ایران خانه سرمایه یکی از آموزشگاه های خوب بازار بورس است که دو محصول عالی برای این کار دارد . یکی دوره نخبگان بورس خانه سرمایه که در مدت چند ماه شما را به سمت یک سرمایه گذار فوق حرفه ای با تمرین و آموزش نزدیک می کند و دیگری پکیج جامع آموزش های خانه سرمایه است . برای مشاوره با این آموزشگاه به سایت این موسسه به آدرس www.khanesarmaye.com مراجعه نمایید و یا کلمه "راهنمایی" را به 5000100090 پیامک کنید تا کارشناسان آموزش برای راهنمایی با شما تماس بگیرند .

 

 

 

 

 

خبر انتخاب شده برای شما

[column
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.