2067, 2068, 
گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاشReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 3Rating: 4.0گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاشگزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش (سهامی عام)  با نماد کگل در تاریخ ۶/۱۲/۹۶ روز یکشنبه در محل پژوهشکده صنعت نفت با حضور بیش از ۸۷ درصد صاحبان سهام برگزار گردید.

 

 

به گزارش رادیوسهام ، مجمع مذکور به ریاست آقای آیت‌الهی و نظارت داراب وکیلی و علی فراهانی و دبیر جلسه مجمع آقای حبیب همدانی رجا مدیرعامل با اکثریت آرای صاحبان سهام تشکیل شد.

صورت‌های مالی طبق دستور جلسه مجمع مورد موافقت قرار گرفت و بازرس اصلی شرکت سازمان حسابرسی آگاه تدبیر و سازمان حسابرسی کاربرد تحقیق بازرس علی‌البدل و روزنامه رسمی اطلاعات و سود ۷۰۰ ریالی با اکثریت آرا تصویب گردید.

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش

پیام هیات مدیره

خداوند یکتا را سپاس که توفیق خدمت در عرصه کار و تلاش و ایجاد اشتغال در کشور عزیزمان ایران را برای یک سال دیگر به ما ارزانی داشت و امیدواریم که نتیجه یک سال تلاش هیات مدیره، مدیران و کارکنان صدیق و تلاشگر شرکت گلتاش مورد رضایت پروردگار و شما سهامداران ارجمند قرار گیرد.

در سال مورد گزارش، هرچند وضعیت اقتصادی کشور از ثبات نسبی برخوردار بود لیکن به دلیل رقابت شدید در بازار محصولات بهداشتی داخلی و حضور فزاینده محصولات خارجی، شرایط ویژه‌ای در بازار حاکم بود به نحوی که شرکت برای حفظ سهم بازار خود با تقویت حضور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و استفاده از طرح‌های ترویج فروش و همچنین اعطای تخفیفات بیشتر در سطح بازار عمده‌فروشی که البته منجر به کاهش حاشیه سود گردید مبادرت نمود.

حتما بخوانید :  سود اندک در گزارش ۹ ماهه «خشرق»

استفاده بهینه از منابع و ارتقای شاخص‌های بهره‌وری از یک‌سو و ارزش افزوده ایجاد شده ناشی از طرح‌های توسعه‌ای (تولید مواد اولیه و لوازم بسته‌بندی) سنوات قبل از دیگر سو موجب گردید که به لطف خدا و به مدد تلاش تمامی همکاران ارجمند و پرتلاشمان، شرکت گلتاش بتواند تعهدات مالی خود به همه ذی‌نفعان را در حد مطلوب انجام دهد.

اخذ لوح تقدیر از نهمین جشنواره ملی بهره‌وری در گروه محصولات شوینده به دلیل عملکرد شایسته طی سال‌های ۱۳۹۰ الی ۱۳۹۵ برای چندمین سال متوالی و حفظ سودآوری مطلوب در شرایط سخت و رقابتی کنونی از دیگر دستاوردهای سال مالی گذشته این شرکت می‌باشد.

در سال مورد گزارش، تولید محصولات بهداشتی با ۸/۰ درصد کاهش به میزان ۴۰۵۲۹ تن و فروش مقداری با ۱۵/۰ درصد کاهش به میزان ۴۰۴۳۱ تن و فروش ریالی با ۲ درصد افزایش به مبلغ ۱۸۴۵ میلیارد ریال نسبت به سال مالی قبل تحقق یافت.

در پایان، بار دیگر تلاش مجدانه و دلسوزانه تمامی همکارانمان در سطوح مختلف به عنوان بزرگ‌ترین سرمایه شرکت گلتاش را ارج می‌نهیم و از درگاه ایزد یکتا تندرستی و شادکامی همگان را خواستاریم.

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش

کلیاتی درباره شرکت

تاریخچه

شرکت گلتاش (سهامی عام) در تاریخ ۱۰ مردادماه ۱۳۶۱ به نام شرکت آرایشی و بهداشتی گلتاش به صورت شرکت با مسئولیت محدود تاسیس و طی شماره ۳۶۰۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است. براساس مصوبه مجامع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۴/۷/۱۳۶۱ و ۲۰/۱۰/۱۳۷۸ نوع شرکت ابتدا به «سهامی خاص» و سپس به «سهامی عام» تبدیل گردید و براساس مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۲۰/۱۰/۱۳۷۸ نام آن به شرکت گلتاش تغییر یافته است و در تاریخ ۲/۴/۱۳۸۰ در بورس اوراق بهادار (در گروه محصولات شیمیایی) پذیرفته شده است. در حال حاضر شرکت گلتاش (سهامی عام) جزو شرکت‌های وابسته شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر (سهامی عام) می‌باشد.

حتما بخوانید :  مدیرعامل سایپا تغییر کرد

موضوع شرکت

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه، تولید و تهیه انواع مواد و محصولات شوینده و پاک‌کننده بهداشتی و آرایشی و مواد صنعتی مرتبط، انجام کلیه امور خدمات بازرگانی و انجام امور صادرات و واردات کالاهای موضوع شرکت، سرمایه‌گذاری در سایر شرکت‌ها و ایجاد شرکت‌های جدید، انجام امور مربوط به تامین مالی در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه و در جهت منافع شرکت و همچنین انجام خدمات فنی و آزمایشگاهی است. به موجب پروانه بهره‌‌برداری شماره ۱۳۱۳۳۴۴/۱۷۶۲۴ مورخ ۱۰/۰۳/۱۳۹۶ صادره توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، ظرفیت تولیدی شرکت حدودا به میزان ۶۵ هزار تن محصول و ادوات بسته‌بندی می‌باشد.

جدول ظرفیت تولید شرکت

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش

جایگاه شرکت در صنعت

شرکت گلتاش در بین شرکت‌های فعال این صنعت با حجم فروشی معادل مبلغ ۱۸۴۵ میلیارد ریال در گروه‌های محصولی شامپو، خمیردندان، مایع دستشویی و صابون به ترتیب در رده ۳، ۱، ۳ و ۱ قرار دارد (رتبه صابون مربوط به دو شرکت پاکسان و گلتاش می‌باشد که ۲۲ درصد در گلتاش تولید می‌گردد).

این شرکت از نظر وضعیت تکنولوژی در تولید خمیردندان، صابون، شامپو و مایع دستشویی جزو شرکت‌های برتر کشور قرار دارد.

صورت سود و زیان

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش

ترازنامه

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه شرکت گلتاش

 

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.