2682, 2224, 
افزایش قیمت طلا و سکه با دور تند سرعتReviewed by رادیو سهام on Mar 10Rating: 5.0افزایش قیمت طلا و سکه با دور تندافزایش قیمت طلا و سکه با دور تند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار افزایش قیمت ۱ هزار و ۳۱۶ تومانی، سکه بهار آزادی افزایش ۶ هزار تومانی و سکه امامی افزایش ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومانی داشته است.

به گزارش رادیو سهام، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته را با قیمت ۱۴۸ هزار و ۵۳۹ تومان آغاز کرد. در دومین روز از هفته با رشد قیمت به رقم ۱۴۹ هزار و ۲۳ تومان رسید و سپس با افت قیمت در سومین روز به قیمت ۱۴۸ هزار و ۵۳۹ تومان رسید که این رقم برابر قیمت فروش در اولین روز هفته گذشته بوده است.

پس از آن جهش قیمتی به خود گرفت و با رشد قیمت به رقم ۱۴۹ هزار و ۸۳۱ تومان رسید و در نهایت در آخرین روز از هفته به رقم ۱۴۹ هزار و ۸۵۵ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش ۱ هزار و ۳۱۶ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

افزایش قیمت طلا و سکه با دور تند سرعت

روند تغییر قیمت سکه بهار آزادی در شش روز قیمت گذاری شده هفته گذشته نشان دهنده رشد قیمت بوده است.

سکه بهار آزادی هفته گذشته را با قیمت یک میلیون و ۵۴۵ هزار تومان آغاز کرد، در روز دوشنبه با جهش قیمت به رقم یک میلیون و ۵۷۰ هزار تومان رسید. در تاریخ پانزدهم اسفند ماه با افت قیمت به پله یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان بازگشت، در روز چهارشنبه با رشد قیمت در رقم یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با افت قیمت به ارزش یک میلیون و ۵۵۱ هزار تومان رسید.

اختلاف قیمت هفته گذشته نشان می دهد سکه بهار آزادی افزایش قیمت ۶ هزار تومانی داشته است.

افزایش قیمت طلا و سکه با دور تند سرعت

سکه امامی در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۵۷۳ هزار تومان معامله شد و در روز دوم با رشد قیمت به رقم یک میلیون و ۵۹۱ هزار تومان رسید، در روز دوشنبه و سومین روز از هفته با ادامه رشد قیمت در رقم یک میلیون و ۵۹۱ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته شد. پس از آن با افت قیمت در روز سه شنبه به ارتفاع یک میلیون و ۵۸۸ هزار و ۸۰۰ تومان بازگشت، در تاریخ شانزدهم اسفند ماه و در ادامه روند قبلی به رقم یک میلیون و ۵۸۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و در نهایت در آخرین روز قیمت گذاری و با ادامه افت قیمت در رقم قیمت یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۱۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت ها نشان دهنده افزایش ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومانی قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته بوده است.

افزایش قیمت طلا و سکه با دور تند سرعت

منبع: میزان

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی ۵۸ نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.