تاریخ: ۲۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

2067, 
افتتاح 11 پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشتReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 10Rating: 4.0 افتتاح 11 پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشت افتتاح 11 پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشت
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 افتتاح 11 پروژه زیست محیطی پتروشیمی غدیر تا پایان اردیبهشت

مدیر عامل شرکت پتروشیمی غدیر گفت:۱۱ پروژه زیست محیطی و انرژی را در پتروشیمی غدیر با ارزش بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان آغاز کردیم و تقریبا تا اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح می شود.

به گزارش رادیوسهام ، امین بیانک، مدیرعامل شرکت پتروشیمی غدیر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از لحاظ کیفی صنعت برتر کشور محسوب می شویم و پتروشیمی غدیر تنها کارخانه‌ PVC ایران است که از ظرفیت اسمی تولید عبور کرده است.

وی ادامه داد: با پرهیز از هر گونه کار اقتصادی و توجه کامل به مسئولیت های اقتصادی سبب شد امروز بتوانیم در ظرف دو سال شرکت را از ورشکستگی خارج نماییم و اگر امروز توانستیم پتروشیمی غدیر را به نقطه بالندگی خویش نزدیک کنیم، به دلیل بنگاه داری بوده است.

بیانک تصریح کرد: در سه سال گذشته شرکت پتروشیمی غدیر درمیان مجموعه هایی بوده که قصد داشتند آن را با مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان و با بدهی ۱۸۰ میلیارد تومان به فروش برسانند، اما خوشبختانه امروز نه تنها بدهی آن را پرداخت کردیم، بلکه با یک سود دهی معادل ۲۶ میلیارد تومان مواجه بودیم.

حتما بخوانید :  سود واگذاري هاي بورسي ((وسبحان)) به ٣٢٩ ميليارد ريال رسيد

وی اظهار کرد: صنعت PVC جزء صنایع سخت و مشکل ساز صنعت پتروشیمی است و تنها ۲۰ درصد از این صنعت در جهان توانسته است مستمر باشد و به ظرفیت اسمی خود برسد.

مدیر عامل پتروشیمی غدیر افزود: پتروشیمی غدیر تنها کارخانه ای PVC ایران است که از ظرفیت اسمی عبور کرده، که پس از این موفقیت بزرگ متعاقبا طرح طبقه بندی مشاغل را در میان کارکنان اجرا کردیم.

بیانک ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان پروژه در حدود ۲۲ پروژه عملیاتی فعال در شرکت پتروشیمی غدیر در حال اجرا است.

وی افزود: ما توانستیم تمام برنامه های اقتصادی خود را به گونه ای طراحی کنیم که ابتدا نیاز کشور را مرتفع کنیم، سپس به فکر صادرات باشیم.

وی در پایان گفت :نیاز مصرفی کشور ۳۶۰ هزار تن PVC در سال است که از این مقدار هفته ای ۷ هزار تن در بورس عرضه می شود و سهم پتروشیمی غدیر از این رقم، بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تن در هفته است.

منبع: نیپنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.