2224, 
افزایش تقاضای خرید کوییک در بازار خودروReviewed by راديو سهام on Mar 11Rating: 5.0افزایش تقاضای خرید کوییک در بازار خودروافزایش تقاضای خرید کوییک در بازار خودرو
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پس از آن که دو روز پیش گروه خودروسازی سایپا به طور رسمی، عرضه خودرو کوییک در بازار را آغاز کرد، تقاضا برای خرید این محصول در بین مشتریان افزایش پیدا کرده است. افزایش تقاضای خرید کوییک در بازار خودرو

به گزارش رادیو سهام، پیگیری ها از نمایندگی های فروش سایپا در نقاط مختلف حاکی از آن است که مراجعه مشتریان برای ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه افزایش پیدا کرده است.

به گفته یک منبع آگاه در سایپا افزایش تماس مشتریان جهت مراجعه به سایت فروش اینترنتی خودروهای گروه سایپا و تقاضای مراجعان برای فراهم شدن امکان ثبت نام خودرو کوییک نیز در همین راستاست که این موضوع نشان می دهد، خودرو کوییک در بازار با استقبال روبه رو شده است.

البته دو روز قبل در مراسمی که برای ورود این خودرو به بازار برگزار شده بود، محسن جهرودی مدیرعامل سایپا به خبرنگاران گفت که تا پایان سال جاری، این گروه اقدام به پیش فروش کوییک نخواهد کرد و قصد دارد تعهدات قبلی را که ۴۰۰۰ هزار دستگاه است، پاسخ دهد.

حتما بخوانید :  سقوط ارز و طلا به کف چهار ماهه

کوییک اولین خودروی اتوماتیک ساخت ایران است که گروه سایپا آن را با برخورداری از امکانات متفاوتی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود به خودرو بدون سوییچ، استارت دکمه ای، مولتی مدیا، فرمان برقی و بسیاری آپشن های دیگر عرضه کرده و در حال حاضر سه تیپ مختلف از آن با امکانات گوناگون در این شرکت خودروسازی تولید می شود.

منبع خبر : عصر ایران

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس کل بانک مرکزی ضمن تاکید بر کنترل بازار ارز از سوی بانک مرکزی، از ایجاد ثبات در بازار در مسیر هدف تعیین شده خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.