تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بانک پارسیان علت اصلی تغییر پیش بینی سود به زیان و تعدیل ۱۳۹ درصدی در عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط بازگشایی نماد را فراهم کرده باشد.

به گزارش رادیوسهام  ، در آخرین تحولات مربوط به بانک پارسیان ، این بانک علت تغییر پیش بینی سود به زیان در عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط لازم برای بازگشایی نماد را فراهم کند که احتمالا” همراه با بانک صادرات ( درصورت نهایی کردن نامه به پیش بینی درآمد سال جاری) و در روزهای پایانی سال خواهد بود.

براساس این گزارش، “وپارس” ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی قبل از انتشار اطلاعات مربوط به عملکرد ماهیانه و صورت های مالی میاندوره ایی، برای سال مالی جاری ۵۱ ریال سود پیش بینی کرده بود اما در پایان آذر ، با تعدیل منفی ۱۳۹درصدی، ۲۹۱ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرد که توضیحی در این مورد نداده بود.

حال بانک پارسیان در قالب اطلاعیه ” افشای اطلاعات با اهمیت (تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم – گروه الف) در این باره توضیح داد : علت اصلی عدم تحقق سود هر سهم پیش بینی شده برای سال ۹۶ ایجاد فضای رقابتی در جذب منابع و عدم کاهش بهای تمام شده پول طبق انتظارات پیش بینی شده بوده است

حتما بخوانید :  رشد ۱۵۰ درصدی ارزش معاملات بورس در سال ۹۷

منبع: عصر مالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.