تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

بانک پارسیان علت اصلی تغییر پیش بینی سود به زیان و تعدیل ۱۳۹ درصدی در عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط بازگشایی نماد را فراهم کرده باشد.

به گزارش رادیوسهام  ، در آخرین تحولات مربوط به بانک پارسیان ، این بانک علت تغییر پیش بینی سود به زیان در عملکرد ۹ ماهه را اعلام کرد تا همه شرایط لازم برای بازگشایی نماد را فراهم کند که احتمالا” همراه با بانک صادرات ( درصورت نهایی کردن نامه به پیش بینی درآمد سال جاری) و در روزهای پایانی سال خواهد بود.

براساس این گزارش، “وپارس” ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی قبل از انتشار اطلاعات مربوط به عملکرد ماهیانه و صورت های مالی میاندوره ایی، برای سال مالی جاری ۵۱ ریال سود پیش بینی کرده بود اما در پایان آذر ، با تعدیل منفی ۱۳۹درصدی، ۲۹۱ ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرد که توضیحی در این مورد نداده بود.

حال بانک پارسیان در قالب اطلاعیه ” افشای اطلاعات با اهمیت (تغییر با اهمیت پیش بینی درآمد هر سهم – گروه الف) در این باره توضیح داد : علت اصلی عدم تحقق سود هر سهم پیش بینی شده برای سال ۹۶ ایجاد فضای رقابتی در جذب منابع و عدم کاهش بهای تمام شده پول طبق انتظارات پیش بینی شده بوده است

حتما بخوانید :  تحقق 887 ریال سود به ازای هر سهم شبریز

منبع: عصر مالی

خبر انتخاب شده برای شما

در آخرین روز معاملات بورس تهران در سال ۱۳۹۶ تقاضا از عرضه پیشی گرفت و سبب افزایش قیمت گروهی از سهم ها شد. امروز نیز بانک صادرات با صف خرید رو به رو بود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.