تاریخ: ۱۴:۲۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

2067, 
بانک مهر اقتصاد واگذاری ها را آغاز کردReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 11Rating: 4.0بانک مهر اقتصاد واگذاری ها را آغاز کردبانک مهر اقتصاد واگذاری ها را آغاز کرد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

قصد دارد ۱۱مورد از املاک خود را واگذار کند.

به گزارش رادیوسهام ، کارشناس واحد مالی بانک مهراقتصاد در این رابطه  گفت: هیات مدیره این بانک در نظر دارند املاک مازاد خود را واگذار کنند.

وی ادامه داد: این املاک شامل آپارتمان مسکونی، تجاری، ویلایی و زمین است که ارزش آنها از یک میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال آغاز و بیشترین ارزش این واگذاری ۷۷میلیارد و ۶۰۰میلیون ریال تعیین شده است.

این مقام آگاه افزود: در این واگذاری ۴آپارتمان با متراژهای ۱۰۶، ۲۰۸ و ۳۲۵متترمربع، مغازه ها با متراژهای ۳۵، ۱۶، ۷۳ و ۵۵مترمربع، خانه ویلایی به متراژ ۳۷۹مترمربع و خانه مستغلاتی به متراژ ۶۰مترمربع بوده که آماده واگذاری هستند.

وی پایه ارزش کل این واگذاری را ۱۵۸میلیارد و ۳۰۹میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: بخشی از مبلغ این واگذاری ها به صورت تسهیلات اجاره به شرط تملیک با نرخ ۱۸درصد و حداکثر ۶۰ماهه دریافت می شود.

لازم به ذکر است؛ سهامداران این بانک مدت هاست در انتظار گشایش نماد معاملاتی هستند. آخرین نرخ معامله شده هر سهم «ومهر» ۷۰۷ریال در تیر۱۳۹۶ بوده است. علاوه بر این مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام این بانک در ۲۹مرداد۱۳۹۶ برگزار شد اما تاکنون نماد معاملاتی آن بازگشایی نشده است.

منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ با پایانی خوش برای بانک تجارت همراه بود و سرمایه این بانک در آخرین مجمع عمومی فوق العاده با رای اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی با ۳۹۰ درصد افزایش از مبلغ از ۴۵ هزار و هفتصد میلیارد ریال به ۲۲۳ هزار و نهصد و بیست و شش میلیارد ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.