2682, 2224, 
تازه ترین نظرسنجی ها درباره قیمت طلاReviewed by راديو سهام on Mar 11Rating: 5.0تازه ترین نظرسنجی ها درباره قیمت طلاتازه ترین نظرسنجی ها درباره قیمت طلا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز از کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده روند نزولی خواهد داشت. تازه ترین نظرسنجی ها درباره قیمت طلا

به گزارش رادیو سهام، به نقل ازکیتکو نیوز، اکثر کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران و تجار بین المللی که در نظرسنجی این هفته شرکت کرده اند به کاهش قیمت طلا رای داده اند.

به اعتقاد شرکت کنندگان در این نظرسنجی ۲ عامل اصلی بر کاهش احتمالی قیمت طلا در روزهای آینده موثر خواهد بود. نخستین عامل انتشار آمارهای اشتغال آمریکا در ماه فوریه است که احتمالا موجب افزایش نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده و تقویت ارزش دلار خواهد شد و عامل دوم آمادگی ترامپ برای دیدار و گفتگو با رهبر کره شمالی است که تا حد زیادی تنش های سیاسی در شبه جزیره کره را کاهش داده است.

۱۷ کارشناس ارشد اقتصادی در نظرسنجی این هفته شرکت کردند که ۱۱ نفر معادل ۶۵ درصد پیش بینی کردند قیمت طلا کاهش خواهد یافت. ۲ نفر معادل ۱۲ درصد اعلام کردند قیمت طلا افزایش می یابد و ۴ نفر معادل ۲۴ درصد نیز بر این باورند که قیمت طلا تغییری نمی کند.

حتما بخوانید :  قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۷/۰۹/۲۱| یورو ۱۱۶۷۲ تومان شد

در نظرسنجی آنلاین نیز ۶۶۳ نفر شرکت کردند که ۳۱۴ نفر معادل ۴۷ درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند، ۲۷۰ نفر دیگر معادل ۴۱ درصد پیش بینی کردند قیمت طلا صعودی خواهد بود و ۷۹ نفر معادل ۱۲ درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا تغییری نمی کند.

منبع: سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

بانک مرکزی امروز نرخ ۳۹ ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۲۲ ارز افزایش، ۱۱ ارز ثابت و ۶ ارز کاهش داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,