2682, 2224, 
امکان ثبت رکوردهای جدید در بازار طلاReviewed by راديو سهام on Mar 11Rating: 5.0امکان ثبت رکوردهای جدید در بازار طلا امکان ثبت رکوردهای جدید در بازار طلا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس موسسه سرمایه گذاری گرانیت شیرز بر این باور است که قیمت طلا هنوز به سطح واقعی و رکوردهای جذاب دست نیافته است. امکان ثبت رکوردهای جدید در بازار طلا

به گزارش رادیو سهام، ویل رایند رئیس موسسه سرمایه گذاری گرانیت شیرز تاکید کرد: گرچه قیمت طلا هنوز نتوانسته است به یک مسیر کاملا صعودی دست پیدا کند ولی هنوز این احتمال وجود دارد که به رکوردهای جدید و جذابی دست پیدا کند.

بر اساس این گزارش وی افزود: طلا می تواند به رکورد قیمتی ۱۴۷۵ دلار در هر اونس دست یابد اگر مسیر قیمت جهانی مس را دنبال کند.

قیمت طلا در پایان مبادلات هفته گذشته با رشد ناچیز ۰٫۰۵ درصدی نسبت به هفته قبل از آن روبرو شده است.

وی تاکید کرد: شرایط برای طلا خوب است و من تصور می کنم که وضعیت قیمت طلا بهتر خواهد شد. اگر طلا مسیر قیمت مس طی ماه های اخیر را دنبال کند به زودی می تواند به بیش از ۱۴۰۰ دلار در هر اونس افزایش یابد.

رایند اظهار داشت: با توجه به نوسانات موجود در بازارهای بین المللی و نگرانی ها نسبت به رشد اقتصادی جهان، انتظار می رود که طلا عملکرد بهتری نسبت به مس داشته باشد.

حتما بخوانید :  مروری بر تحولات ارزی در سال ۹۷

وی بر این باور است که مهمترین کاتالیزور برای افزایش قیمت طلا در شرایط کنونی می تواند انتظارات تورمی در اقتصاد آمریکا باشد. مردم اکنون در حال قبول این ایده هستند که تورم رو به افزایش است.

سایت طلا

خبر انتخاب شده برای شما

سال ۹۷ را می توان سال بسیار عجیبی برای برخی از بازارها دانست؛ سالی که بازارهایی مانند ارز و سکه و طلا نوسانات فراوان قیمت ها را تجربه کردند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,