تاریخ: ۱۴:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

2067, 
بلوک ۵۰درصدی کروی روی میز ماند|انصراف گروه صنعتی و معدنی امیر از خریدReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 11Rating: 4.0بلوک ۵۰درصدی کروی روی میز ماند|انصراف گروه صنعتی و معدنی امیر از خرید بلوک ۵۰درصدی کروی روی میز ماند|انصراف گروه صنعتی و معدنی امیر از خرید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

قرار بود امروز بلوک ۵۰ درصدی شرکت توسعه معادن روی ایران روی میز معامله عمده برود. گفته می‌‌شد خریدار احتمالی این بلوک شرکت گروه صنعتی و معدنی امیر (مالک عمده شرکت باما) بوده است، اما این شرکت از خرید بلوک انصراف داد.

 

به گزارش رادیوسهام ، صبح امروز بلوک ۵۰درصدی شرکت توسعه معادن روی ایران (کروی) روی میز معامله رفت. پیشتر شرکت باما طی انتشار اطلاعیه‌ ای در شبکه کدال اعلام کرده بود که قصد دارد در رقابت برای خرید این بلوک شرکت کند. طبق این اطلاعیه اعلام شده بود که شرکت باما در قالب کنسرسیوم (سهم شرکت باما ۱۸٫۵ درصد و سهم شرکت ذوب روی اصفهان ۷٫۵ درصد مجموعا ۲۶ درصد سهم اینشرکت و شرکت تابعه) خریدار بخشی از بلوک ۵۰درصد «کروی» خواهد بود. الباقی این بلوک نیز قرار بود توسط سهامدار عمده شرکت باما (شرکت گروه صنعتی و معدنی امیر) خریداری شود.

این در حالی است که شرکت باما طی انتشار اطلاعیه دیگری، امروز اعلام کرد که قصد شرکت در عرضه عمده «کروی» را ندارد. از این رو عرضه بلوک «کروی» با انصراف خریدار، منتفی شد

حتما بخوانید :  بازدهی بازارها در نیمسال اول

منبع: اقتصادآنلاین

خبر انتخاب شده برای شما

روی خوش بورس به حذف رانت کالایی
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۴ میلیارد و ۹۴۴ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ ارزش یک هزار و ۷۳۱ میلیارد تومان در ۲۷۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۵۹۹۳ واحدی در ارتفاع ۱۷۴ هزار و ۶۱۸ واحد قرار گرفت.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.