تاریخ: ۱۵:۴۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

2067, 
طرح نیمه کاره واحد صنعتی سایپا به میتسوبیشی واگذار شدReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 11Rating: 4.0طرح نیمه کاره واحد صنعتی سایپا به میتسوبیشی واگذار شدطرح نیمه کاره واحد صنعتی سایپا به میتسوبیشی واگذار شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

 سرپرست فرمانداری خمین گفت: طرح نیمه کاره واحد صنعتی خودروسازی سایپا در این شهرستان به شرکت ژاپنی میتسوبیشی واگذار شد.

به گزارش رادیوسهام ، احمد طهرانی عنوان کرد: مراحل نقل و انتقال سند واحد ضنعتی خودروسازی سایپا در خمین به این شرکت خارجی پایان یافته و پیش بینی می شود تا نیمه اول سال ۹۷ محصولات خط تولید آن در بازار عرضه شود. وی اظهارکرد: عملیات اجرایی واحد صنعتی سایپا در خمین از سال ۸۶ در زمینی به وسعت ۳۰۰ هکتار در محور خمین – گلپایگان با ظرفیت تولید ۳۰ هزار خودرو سالانه آغاز شد و این طرح با سرمایه گذاری ۲۳۰ میلیارد ریالی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. سرپرست فرمانداری خمین افزود: با راه اندازی این واحد تولیدی درمرحله اول ۳۰۰ فرصت شغلی در خمین ایجاد می شود. طهرانی افزود: خمین از شهرهایی است که در فهرست مناطق محروم کشور قرار گرفته و با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی تهران – بندرعباس از شرایط مناسبی برای تولید و بازرگانی برخوردار است و مشوق های ویژه ای نیز برای سرمایه گذاران صنعتی دارد. خمین واقع در جنوب استان مرکزی دارای ۱۱۰ هزارنفر جمعیت است که نرخ بیکاری ۱۶درصدی دارد. گروه تولید میتسوبیشی مجموعه‌ای از شرکت‌های تولیدی ژاپنی است که با این برند در زمینه خودروسازی، هواپیماسازی، بانکداری، صنایع اتمی، الکترونیک، بازرگانی فعالیت دارند و تولیدات خودرو این شرکت دارای شهرت جهانی است.

حتما بخوانید :  بیمه ما و شرکت فولاد خراسان قرارداد همکاری امضا کردند

منبع: ایرنا

خبر انتخاب شده برای شما

مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: تسهیلات ارائه شده از سوی بانک شهر، نقش مهمی در توسعه و تکمیل خطوط مترو در این کلان شهر داشته است.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.