تاریخ: ۱۵:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

2067, 
وسینا سهام ۲شرکت خود را واگذار می کندReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 12Rating: 4.0وسینا سهام ۲شرکت خود را واگذار می کندوسینا سهام ۲شرکت خود را واگذار می کند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک سینا سهام ۲شرکت خود را واگذار می کند.

به گزارش رادیوسهام ، کارشناس امورمالی بانک سینا  گفت: این بانک قصد دارد ۱۰۰درصد از سھام شرکت ھای مدیریت سرمایه گذاری کوثر بھمن و توسعه سینا را واگذار کند. وی ادامه داد: «وسینا» نرخ پایه ھرسھم شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بھمن را ۵۲ھزار و ۸۸۱ریال قیمت گذاری کرده که ارزش کل سھام این شرکت ۵ھزار و ۲۸۸میلیارد و ۷۹میلیون ریال تعیین شده است.
 
این کارشناس تصریح کرد: ارزش گذاری که برای شرکت توسعه سینا صورت گرفته معادل یک ھزار و ۹۸۴میلیارد و ۶۲۹میلیون ریال است که ھرسھم آن ۲ھزار و ۱۱۱ریال قیمت گذاری شده است.
وی افزود: در صورت انجام شدن معامله ۲۵درصد وجه به صورت نقد و باقی اقساط در ۴قسط مساوی با فواصل ۳ماه حداکثر ظرف یکسال باید تسویه شود.
این منبع آگاه زمان اعلام نتایج را ۲۸اسفند۱۳۹۶ اعلام کرد
منبع: پاسارگادتحلیل

خبر انتخاب شده برای شما

روی خوش بورس به حذف رانت کالایی
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۴ میلیارد و ۹۴۴ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ ارزش یک هزار و ۷۳۱ میلیارد تومان در ۲۷۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۵۹۹۳ واحدی در ارتفاع ۱۷۴ هزار و ۶۱۸ واحد قرار گرفت.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.
حتما بخوانید :  چهارمین عرضه ی بلوکی فولاد مبارکه