معاونت مالی و اقتصادی توسعه معادن و فلزات مطرح کرد
تاریخ: ۱۶:۰۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

2067, 
سهامداران صبور ارفع پشیمان نمی شوندReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 12Rating: 4.0سهامداران صبور ارفع پشیمان نمی شوندسهامداران صبور ارفع پشیمان نمی شوند
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سهامداران صبور ارفع پشیمان نمی شوند

با توجه به اعمال تعرفه واردات آلومینیوم و فولاد توسط ایالات متحده آمریکا ( یکی از بزرگترین مصرف کننده این دو فلز) تعادل بازارهای جهانی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت . ترامپ برای واردات فولاد ۲۵ درصد و برای واردات آلومینیوم ۱۰ درصد عوارض در نظر گرفته است .اعمال محدودیت در یک بازار صادراتی می تواند سبب فشار بر تولیدکنندگان شود

به گزارش رادیوسهام ، مرتضی علی اکبری معاونت مالی و اقتصادی شرکت توسعه معادن و فلزات در خصوص تاثیر احتمالی سیاست های گمرکی آمریکا بر بازارهای جهانی  گفت: هر چند حجم صادرات ایران در مقایسه با حجم معاملات بازارهای جهانی، رقم چندان بزرگی نمی باشد؛ ولی همین حجم نسبتا اندک نیز از بازارهای جهانی اثر می پذیرد. اعمال محدودیت در یک بازار صادراتی می تواند سبب فشار بیشتری بر تولیدکنندگان شود؛ اما اثر این موضوع در حدی نخواهد بود که موجب نگرانی برای تولیدکنندگان داخلی کشور ما شود. این مجموعه صادراتی برای آمریکا ندارد؛ ضمن اینکه در صورت محدودیت در یک بازار صادراتی، تلاش خواهد شد بازارهای جایگزینی شناسایی شود.

حتما بخوانید :  نگاهی به سرانجام عرضه‌های اولیه در سال ۹۷

سهامداران صبور «ارفع» پشیمان نمی شوند

وی در خاتمه در رابطه با صف فروش این روزهای «ارفع» تصریح کرد: به سهامداران “ارفع” توصیه می شود کمی صبر پیشه کنند. بدون شک سهامداران صبور پشیمان نخواهند شد.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.