تاریخ: ۲۱:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

2067, 
زمان و شرایط عرضه بلوک ۱.۷۳ درصدی ومعادن اعلام شدReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 12Rating: 4.0زمان و شرایط عرضه بلوک ۱.۷۳ درصدی ومعادن اعلام شد زمان و شرایط عرضه بلوک ۱.۷۳ درصدی ومعادن اعلام شد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گروه مالی ملت زمان و شرایط عرضه بلوک ۱.۷۳ درصدی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را اعلام کرد.

به گزارش رادیوسهام ، گروه مالی ملت در نظر دارد ۱٫۷۳ درصد سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات معادل بیش از ۵۳۷ میلیون و ۷۸۴ سهم را بصورت یکجا و نقد با قیمت پایه ۲۲۰ تومان در ۲۶ اسفند جاری از سوی کارگزاری بانک ملت عرضه کند.

بنابراین گزارش، کارگزاران در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که ۳ درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را نقدا یا بصورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و حسب مورد به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی واریز یا به این شرکت ارائه کنند.

همچنین خریداران لازم است جهت بررسی و رعایت ضوابط بررسی شرایط متقاضیان خرید معاملات عمده سهام و حق تقدم که بر روی سایت بورس قابل دسترسی است،نسبت به تکمیل فرم پیوست تا ساعت ۱۰روز کاری قبل عرضه اقدام و نسبت به ارسال آن به معاونت بازار این شرکت از طریق کارگزار خود اقدام کنند.

حتما بخوانید :  نگاهی به سرانجام عرضه‌های اولیه در سال ۹۷

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.