تاریخ: ۲۱:۵۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

2067, 
بازگشایی 7 نماد معاملاتی اوراق مشارکت انتفاعی دولت در فرابورس از فرداReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 12Rating: 4.0بازگشایی 7 نماد معاملاتی اوراق مشارکت انتفاعی دولت در فرابورس از فردابازگشایی 7 نماد معاملاتی اوراق مشارکت انتفاعی دولت در فرابورس از فردا
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

از فردا سه شنبه ۷ نماد معاملاتی اوراق مشارکت طرح های عمرانی انتفاعی سال های ۹۴ و ۹۵ دولت در فرابورس به ارزش بیش از ۸ هزار و ۸۷۵ میلیارد تومان بازگشایی می شود.

به گزارش رادیوسهام ،اوراق مشارکت طرح‌های عمرانی انتفاعی سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ دولت طی ۲۶ دی ماه امسال در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس در حالی پذیرش شد که از فردا سه شنبه لغایت چهارشنبه این هفته ،تعداد ۷ نماد معاملاتی مختلف از این اوراق به ارزش کلی ۸ هزار و ۸۷۵ میلیارد و ۸۳۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در تابلوی معاملات ابزارهای نوین مالی این بازار گشایش می‌یابد.

بر اساس این گزارش فردا سه شنبه نماد معاملاتی “اشاد۳۱” با نرخ سود ۲۱ درصد و با سررسید منتهی به ۱۳ مهر ماه ۹۸،نماد معاملاتی “اشاد۴۱″ با نرخ سود ۱۶ درصد و تاریخ سررسید ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸،”اشاد ۶۱” با نرخ سود ۲۱ درصد و تاریخ سررسید اول اسفند ماه ۱۳۹۸،نماد معاملاتی “اشاد ۷۱” با نرخ سود ۱۸ درصد و تاریخ سررسید ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۸،نماد معاملاتی “اشاد ۸۱” با نرخ سود ۱۶ درصد و تاریخ سررسید منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸ و نماد معاملاتی “اشاد ۹۱” با نرخ ۱۵ درصد و تاریخ سررسید ۹ آذر ماه ۱۳۹۹ بازگشایی می‌شوند.

حتما بخوانید :  اوج‌گیری اونس طلا؛ عقبگرد نفت خام

بازگشایی 7 نماد معاملاتی اوراق مشارکت انتفاعی دولت در فرابورس از فردا

در روز چهارشنبه این هفته نیز نماد معاملاتی “اشاد۵۱” با نرخ سود ۲۱ درصد و تاریخ سررسید منتهی به ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۸ بازگشایی می‌شود.

بازگشایی 7 نماد معاملاتی اوراق مشارکت انتفاعی دولت در فرابورس از فردا

گفتنی است قیمت پایانی این اوراق بر اساس میانگین موزون معاملات روزانه اوراق در روز گشایش خواهد بود.

 اوراق مشارکت طرح‌های عمرانی _انتفاعی دولت از نوع اوراق با نام و قابل معامله در فرابورس و ناشر آن وزارت امور اقتصادی و دارایی است.

همچنین ارزش اسمی هر ورقه نیز یکصد هزار تومان و واحد پایه سفارش معادل یکصد ورقه است

عامل پرداخت سود این اوراق نیز شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام شده است.

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

کارمزدهای معاملاتی، تسویه نهایی و اعمال ابزارهای مشتقه بورس اوراق بهادار تهران بر مبنای اطلاعیه جدید به تناسب تغییر کردند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.