تاریخ: ۱۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

2067, 
خداحافظی موقت 4 شرکت بورسیReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 13Rating: 4.0خداحافظی موقت 4 شرکت بورسی خداحافظی موقت 4 شرکت بورسی
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

خداحافظی موقت 4 شرکت بورسی

در پایان معاملات امروز نماد ۴ شرکت بورسی به دلیل برگزاری مجمع سالانه و افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره بسته می شود و سهام یک شرکت دارای صف فروش هم مشمول رفع گره معاملاتی است.

به گزارش رادیوسهام ، در پایان معاملات امروز نماد ۴ شرکت بورسی به دلیل برگزاری مجمع بسته می شود که شامل شرکت های تامین سرمایه امید ، سرمایه گذاری بهمن، نفت بهران و سازه پویش هستند.

براساس این گزارش، “امید و وبهمن” برای تصویب صورت های مالی آذر جاری ، شنبه اقدام به برگزاری مجمع سالانه می کنند و “شبهرن” با برگزاری مجمع فوق العاده در مورد افزایش سرمایه ۳۰ درصدی (از ۲۰۰ به ۲۶۰ میلیارد تومان) تصمیم گیری خواهد کرد.

“خپویش” ۱۰ میلیارد تومانی نیز که با قیمت ۲۲۳۲ تومانی هر سهم ، در زمره سهام گران است ، برای انتخاب هیات مدیره به مجمع عادی به طور فوق العاده می رود.

در این میان خوراک‌ دام‌ پارس‌ که در روزهای گذشته با صف فروش مستمری روبرو بوده، امروز مشمول رفع گره معاملاتی شده و سهام این شرکت ۶ میلیارد تومانی بدون حجم مبنای ۶۸ هزار و ۷۰۰ سهمی و بدون دامنه نوسان داد و ستد می شود

حتما بخوانید :  آغاز هفته منفی فرابورس

منبع: عصرمالی

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت‌ها براساس شواهد موجود پیش‌بینی شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.