تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

2067, 
شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایدهReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 14Rating: 4.0 شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده

“فخور” اعلام کرده موضوع مزایده خرید ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه مالی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بوده است که در تاریخ ۲۱ اسفند ماه امسال انجام و روز ۲۲ اسفند ماه نیز نتایج مزایده اعلام شده است.

 

شرکت فولاد خوزستان با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در خصوص نتایج شرکت در مزایده شفاف سازی کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت فولاد خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به نتایج شرکت در مزایده شفاف سازی کرد.

فخور” اعلام کرده است موضوع مزایده خرید ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه مالی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بوده است که در تاریخ ۲۱ اسفند ماه امسال انجام و روز ۲۲ اسفند ماه نیز نتایج مزایده اعلام شده است.

در این مزایده شرکت توسعه و تجارت فراگیر فولاد خوزستان به عنوان برنده مزایده تعیین شده و یک فقره چک معادل ۱۵۰ درصد مبلغ اقساط با ضمانت شرکت فولاد خوزستان ارائه شده است.

این گزارش حاکی است ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی توسط شرکت توسعه تجارت فراگیر فولاد خوزستان (شرکت تابعه) از طریق مزایده و به مبلغ ۱۲ هزار و ۴۰۹ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال خریداری شد.  آثار ناشی از معامله مذکور بر سود هر سهم با دریافت اطلاعات تکمیلی از شرکت اطلاع رسانی خواهد شد

حتما بخوانید :  برگزاری 2 مجمع « سامان »

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.