تاریخ: ۱۹:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

2067, 
شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایدهReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 14Rating: 4.0 شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

 شفاف سازی فخوز درباره نتایج یک مزایده

“فخور” اعلام کرده موضوع مزایده خرید ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه مالی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بوده است که در تاریخ ۲۱ اسفند ماه امسال انجام و روز ۲۲ اسفند ماه نیز نتایج مزایده اعلام شده است.

 

شرکت فولاد خوزستان با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۴۴۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در خصوص نتایج شرکت در مزایده شفاف سازی کرد.

به گزارش رادیوسهام ، شرکت فولاد خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به نتایج شرکت در مزایده شفاف سازی کرد.

فخور” اعلام کرده است موضوع مزایده خرید ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه مالی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی بوده است که در تاریخ ۲۱ اسفند ماه امسال انجام و روز ۲۲ اسفند ماه نیز نتایج مزایده اعلام شده است.

در این مزایده شرکت توسعه و تجارت فراگیر فولاد خوزستان به عنوان برنده مزایده تعیین شده و یک فقره چک معادل ۱۵۰ درصد مبلغ اقساط با ضمانت شرکت فولاد خوزستان ارائه شده است.

این گزارش حاکی است ۶۷ درصد سهام شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی متعلق به شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی توسط شرکت توسعه تجارت فراگیر فولاد خوزستان (شرکت تابعه) از طریق مزایده و به مبلغ ۱۲ هزار و ۴۰۹ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال خریداری شد.  آثار ناشی از معامله مذکور بر سود هر سهم با دریافت اطلاعات تکمیلی از شرکت اطلاع رسانی خواهد شد

حتما بخوانید :  گزارش مجمع عمومی عادی سالانه چکاپا

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

در آخرین روز معاملات بورس تهران در سال ۱۳۹۶ تقاضا از عرضه پیشی گرفت و سبب افزایش قیمت گروهی از سهم ها شد. امروز نیز بانک صادرات با صف خرید رو به رو بود.
همچنین می توانید فایلهای دوره آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا از تلگرام دانلود کنید.