تاریخ: ۱۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

2067, 
بورس طی هفته جاری روی خوش ندیدReviewed by سایت رادیوسهام on Mar 14Rating: 4.0 بورس طی هفته جاری روی خوش ندید بورس طی هفته جاری روی خوش ندید
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

یک کارشناس بازار سرمایه از کاهش شاخص بازار در این هفته خبرداد.

به گزارش رادیوسهام ، علی عباسی کارشناس بازار بورس ، با اشاره به وضعیت بازار بورس طی هفته جاری اظهار کرد: شاخص بورس طی هفته جاری سبب شده است که شاخص‌ها تا پایان هفته روند کاهشی به خود بگیرند.

وی ادامه داد: معمولا در ایام پایانی سال، وام‌هایی به شرکت‌ها و افراد حقیقی و حقوقی داده می‌شود که باید تسویه شود این درحالی است که درطی این هفته وضعیت بازار سهام روند کاهشی به خود گرفته است.

به گفته عباسی، افراد باید سهام خود را طی این هفته بفروشند که بتوانند بدهی کارگزاری بانک‌ها را پرداخت کنند. این درحالی است که تسویه شرکت‌های بزرگ که در بازار وجود دارند بدلیل تسویه حساب‌های پایانی سال، بهترین بازار را بازار ارز می‌دانند.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه طی این هفته، بازار روز‌های سرد و سختی را سپری کرده است ،گفت: نباید فراموش کرد که روند کاهشی بازار ربطی به شاخص‌ها ندارد چرا که این شاخص‌ها در طول روز دستکاری می‌شود

حتما بخوانید :  روند صادرات « ذوب » در سال جاری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه، فروش اموال مازاد بانک‌ها در حال انجام است، گفت: در بورس کالا شرکت‌های وابسته به بانک‌ها از طریق فراخوان‌های دیگر، به مزایده گذاشته می‌شوند و با شبکه ای گسترده این کار را انجام خواهیم داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.