تاریخ: ۱۴:۴۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۵

2067, 
افزایش شش درصدی تولید محصول در ذوب آهنReviewed by سایت رادیوسهام on Apr 14Rating: 4.0افزایش شش درصدی تولید محصول در ذوب آهنافزایش شش درصدی تولید محصول در ذوب آهن
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افزایش شش درصدی تولید محصول در ذوب آهن

تولید محصولات فولادی شرکت ذوب آهن اصفهان مادر صنعت فولاد کشور بیش از شش درصد افزایش یافت.

به گزارش رادیوسهام ،  معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: پارسال در این شرکت با تلاش صنعتگران آتشکار بیش از دو میلیون و ۱۸۰ هزار تن محصول نهایی تولید و روانه بازار صنعت شد که این میزان بیش از شش درصد بیشتر از سال قبل از آن است.

اردشیر افضلی افزود: پارسال بیش از یک میلیون و ۱۹۳ هزار تن کک و مواد شیمیایی با بیش از ۲۱ درصد بیشتر از پارسال دراین شرکت تولید شده است.

وی گفت: همچنین در بخش آگلومراسیون این شرکت بیش از دو میلیون و ۹۹۸ هزار تن محصول همچنین در بخش کوره کوره بلند بیش از دو میلیون و ۳۲۱ هزار تن چدن مذاب به ترتیب هشت ونیم و چهار درصد بیشتر از سال قبل از آن تولید شده است.

معاون بهره برداری شرکت ذوب آهن اصفهان افزود: دراین مدت در بخش فولادسازی شرکت ذوب آهن دو میلیون و ۲۶۲ هزار تن شمش تولید شده که این میزان حدود چهار درصد بیشتر از سال قبل از آن است.

حتما بخوانید :  رشد ۱۵۰ درصدی ارزش معاملات بورس در سال ۹۷

شرکت ذوب‌آهن اصفهان بزرگترین کارخانه تولید فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه با ظرفیت تولید سالانه سه میلیون و ۶۰۰ هزارتن فولاد ، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما اصفهان

خبر انتخاب شده برای شما

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه دو شرکت گروه دارویی برکت و فولاد آلیاژی ایران موافقت کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.