تاریخ: ۱۱:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

2067, 
توقف نمادها در بازار سرمایه به کمتر از یک روز رسیده استReviewed by راديو سهام on Apr 16Rating: 5.0توقف نمادها در بازار سرمایه به کمتر از یک روز رسیده استتوقف نمادها در بازار سرمایه به کمتر از یک روز رسیده است
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، گفت: هم اکنون توقف نمادها در بازار سرمایه به کمتر از یک روز رسیده است. توقف نمادها در بازار سرمایه به کمتر از یک روز رسیده است

به گزارش رادیو سهام، شاپورمحمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس بانک و بیمه، اظهار کرد: اصلاح و توقف نمادها کاهش پیدا کرده، بطوریکه بسیاری از نمادها همچون بانک‌ها همانند بانک پارسیان. تجارت. صادرات بازگشایی شده و امسال هم پاسارگاد بازگشایی می‌شود.

وی در ادامه برقراری ارتباط بین تعامل بازار و نهادهای مالی بین اشخاص علاقه‌مند را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست و تصریح کرد: در این نمایشگاه از آخرین فناوری حوزه بازار سرمایه توسط بانک‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذار و بیمه معرفی می‌شود که امیدواریم بتوانیم مخاطبان بیشتری معرفی شود.

شاپور محمدی در ادامه از رشد مثبت بورس، گفت: سال گذشته بازده بازار بورس ٢۵ درصد بود و اندازه بازار به ٢۴٨ هزار میلیارد تومان رسید، چرا اصلاح توقف و بازگشایی نمادها نیز صورت گرفت و اکنون ١۵نماد بسته داریم و امیدواریم بازگشایی شوند.

حتما بخوانید :  نگاهی به سرانجام عرضه‌های اولیه در سال ۹۷

این مقام مسئول، گفت: بیش از ۳۹۰ شرکت در نمایشگاه حضور دارتد و این در حالی است که کارگاه آموزشی توسط شرکت های بین المللی برگزارشده و مدرکی هم به شرکت کنندگان اهدا می شود.

به گفته محمدی، سهام کنتورسازی را به قیمت ٢١٠٠ تومان از سهامداران خریداری کردیم و تاکنون چهار هزار سهم خریداری شده است و افرادی که متقاضی هستند می توانند سهام خود را بفروشند.

این مقام مسئول، گفت: امسال حضور بانک‌ها و بیمه بیشتر شده که البته درسال گذشته هم حضور داشتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

خبر انتخاب شده برای شما

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه دو شرکت گروه دارویی برکت و فولاد آلیاژی ایران موافقت کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.