مدیر فروش شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه مطرح کرد:
تاریخ: ۹:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

2067, 
آزادسازی نرخ فروش اوره بهترین رویداد ممکن برای پتروشیمی کرمانشاهReviewed by سایت رادیوسهام on Apr 17Rating: 4.0آزادسازی نرخ فروش اوره بهترین رویداد ممکن برای پتروشیمی کرمانشاهآزادسازی نرخ فروش اوره بهترین رویداد ممکن برای پتروشیمی کرمانشاه
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

آزادسازی نرخ فروش اوره بهترین رویداد ممکن برای پتروشیمی کرمانشاه

دو روز گذشته نرخ محصولات پتروشیمی بر اساس ۹۵ درصد فوب  خلیج فارس و دلار ۴۲۰۰ تومانی اعلام شد که به نسبت قیمت های  گذشته بین ۱۰ الی ۲۰ درصد کاهش نشان می دهد . شرایط چندان به سود گروه پتروشیمی نیست

به گزارش رادیوسهام ، سرایی مدیر فروش شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در این خصوص  گفت: قیمت پایه محصولات پتروشیمی بر اساس ۹۵ درصد نرخ FOB خلیج فارس و دلار ۴۲۰۰ تومانی تعیین شد و کاهش نرخ دلار سبب کاهش قیمت ها شد. ضمن اینکه درآمدهای صادراتی هم باید با دلار ۴۲۰۰ تومانی تبدیل به ریال شود که این شرایط چندان به نفع گروه پتروشیمی نیست.

نامه انجمن صنفی به گمرک به منظور نظارت بر روند صادرات

مدیر فروش شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه  در خصوص افزایش تقاضا در برخی محصولات در معاملات امروز گفت : افزایش تقاضا در برخی محصولات به ویژه محصولات پلیمری به سبب جذابیت قیمت ها ایجاد شد و به نظر می رسد بخشی از این تقاضا با هدف صادرات توسط عده ای با کارت بازرگانی شکل گرفته بود. البته امروز نامه ای از سوی انجمن صنفی به گمرک ابلاغ شده که با توجه به کاهش قیمت ها، گمرک بر روند صادرات نظارت داشته و مانع صادرات محصولات پتروشیمی با این روش شود. این اتفاق موجب کنترل تقاضا خواهد شد.

حتما بخوانید :  کاهش کارمزد معاملات، بورس را رونق می‌دهد؟

آزادسازی نرخ فورش اوره بهترین اتفاق ممکن برای پتروشیمی کرمانشاه

سرایی در خصوص بهترین اتفاق  بهترین اتفاق ممکن برای پتروشیمی کرماشاه در ماه های آتی گفت  : آزادسازی نرخ فروش اوره بهترین رویداد ممکن برای پتروشیمی کرمانشاه خواهد بود . در حال حاضر بخش قابل ملاحظه ای از اوره تولیدی، با نرخ تکلیفی به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی عرضه می شود و در صورتی که نرخ تکلیفی حذف شود و امکان عرضه اوره در بورس کالا با نرخ رقابتی فراهم شود، وضعیت سودآوری «کرماشا» و سایر تولیدکنندگان اوره متحول خواهد شد.

منبع: بورس۷

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت سرمایه گذاری سبحان در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت های بورسی واگذار شده ۶ماهه خود از سود ۲۳۹میلیارد و ۷۲۴میلیون ریالی رونمایی کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.