تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲

2067, 
تبیین اهداف و برنامه‌های سال‌جاری بانک صادراتReviewed by سایت رادیوسهام on Apr 22Rating: 4.0 تبیین اهداف و برنامه‌های سال‌جاری بانک صادرات تبیین اهداف و برنامه‌های سال‌جاری بانک صادرات
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل بانک صادرات ایران در نشست هم‌اندیشی سراسری مدیران این بانک اهداف و برنامه‌های ابلاغی سال ٩٧ را مورد تاکید قرار داد.

 

به گزارش رادیوسهام به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، نشست هم‌اندیشی مدیران عالی شبکه بانک صادرات ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌‌مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران امور، مدیران مناطق و استان‌ها و روسای ادارات با هدف تبیین و تشریح سیاست‌‌ها و برنامه‌‌های راهبردی بانک در سال ۱۳۹۷ در قالب بودجه ابلاغی سال ۹۷ در برج سپهر برگزار شد. حجت‌‌الله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات، در این همایش ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده برای بهبود منابع بانک و تلاش‌‌های صورت گرفته در ماه‌‌های اخیر، اهتمام برای برگزاری موفق مجمع سال مالی ۹۶ بانک را به سه راهکار تلاش مضاعف در فضای کسب‌و‌کار کنونی، مدنظر قرار دادن مشکلات کلان نظام بانکی و تلاش دوچندان برای کنترل آنها و افزایش فعالیت کلیه همکاران برای تحقق برنامه‌‌ها و اهداف بلند‌مرتبه بانک در بودجه سال ۹۷ منوط دانست. وی همچنین همکاری تک‌تک کارکنان بانک، پایش مستمر اهداف و برنامه‌ها، همکاری تنگاتنگ با مشتریان بانک و برداشتن گام‌های بلند در بازاریابی را نیز مورد توجه قرار داد. در این مراسم همچنین غلام سوری، نایب رئیس و عضو هیات‌مدیره بانک صادرات، فعالیت‌های بین‌المللی ارزی شعب داخلی و خارجی را مورد اشاره قرار داد و رضا صدیق، عضو هیات‌مدیره این بانک نیز به واکاوی جزئیات بودجه سال ٩٧ بانک و بررسی راهکارهای دستیابی به بهترین نتایج آن پرداخت. بنا بر این گزارش برشمردن دستاوردهای ماه‌های اخیر، تلاش برای بهبود نسبت‌های منابع و مصارف، جانمایی بهتر شعب، جذب بیشتر منابع ارزان قیمت و رعایت دقیق‌تر بسته اعتباری نیز از جمله مواردی بود که در این نشست توسط امیر یوسفیان معاون اعتباری و علی حاجی‌‌پور معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران مورد بررسی قرار گرفت.

حتما بخوانید :  سودسازی ۹۵۳ریالی برای هرسهم در «هرمز»

 

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در صورت های مالی ۶ماهه برای هرسهم ۶۲ریال سود اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.