2224, 
افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ۹۷ اعمال نشدReviewed by سایت رادیوسهام on Apr 22Rating: 4.0افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ۹۷ اعمال نشدافزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ۹۷ اعمال نشد
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین ۹۷ اعمال نشد

به‌دنبال عدم‌ابلاغ میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۷، افزایش حقوق بازنشستگان در فیش حقوقی فروردین ماه اعمال نشد. بازنشستگان بعد از ابلاغ این مصوبه، مابه‌التفاوت فروردین ماه را در ماه‌های بعدی دریافت  خواهند کرد.

به گزارش رادیوسهام ، حقوق فروردین ماه بازنشستگان بدون هیچ گونه افزایشی نسبت به سال گذشته پرداخت شد. در فیش حقوقی بخشی از بازنشستگان اطلاعیه کوتاهی در این خصوص بدین شرح درج شده است که “مشترک محترم، حقوق و مزایای فروردین ماه ۹۷ جناب‌عالی بدون هیچ گونه افزایشی پرداخت شده است. به‌اطلاع می‌رساند میزان افزایش حقوق و مزایای بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مستمری‌بگیران در سال ۹۷ توسط هیئت محترم وزیران تعیین و تصویب می‌گردد که به‌محض ابلاغ آن، نسبت به افزایش حقوق و مزایای جنابعالی و محاسبه و پرداخت طلب آن از ابتدای سال جاری پس از تأمین اعتبار از سوی دولت محترم اقدام خواهد شد”.

پیش از این علی ربیعی وزیر کار در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان کشور گفته بود که “میزان افزایش حقوق برای سال ۹۷ به‌میزان ۱۹٫۵ درصد است که پس از ابلاغ در فیش‌های حقوقی بازنشستگان لحاظ می‌شود. در صورتی که این افزایش در فروردین ماه اعمال نشود، مابه‌التفاوت آن در ماههای بعد انجام خواهد شد”.

حتما بخوانید :  پراید پس از ریزش دلار، چقدر قیمت خورد؟

سال گذشته نیز میزان افزایش حقوق بازنشستگان و حداقلی‌بگیران تأمین اجتماعی تا ۱۴٫۵ درصد تعیین شد و برای سایر سطوح نیز رشد ۱۲٫۵درصدی حقوق به تصویب رسید. دولت افزایش حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی را در اردیبهشت ماه به‌تصویب رساند که از همان ماه اعمال شد؛ پرداخت مابه‌التفاوت فروردین ماه نیز در پایان خرداد صورت گرفت

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا تهران می‌گوید: با توجه به سیاست‌های در پیش گرفته دولتمردان و بانک مرکزی برای تنظیم بازار ارز به نظر می‌رسد که قیمت طلا تا پایان هفته در بازار داخل روند باثباتی داشته باشد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.